TOPlist


2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

JCH CZ RIGHT HUNTER GRACE N'FAVOR

>>> !!! CHOVNÝ PES !!! <<<
>>> IMPORT RUSKO <<<>>> JUNIOR ŠAMPION ČR <<<
>>> ŠAMPION ČR <<<


>>> Kompletní zdravotní výsledky <<<

DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg
GR - PRA 1: čistý
GR - PRA 2: čistý
PRA - PRCD: čistý
GRMD: čistý
DM *(SOD1A): čistý
NCL5 Golden Retriever: čistý
PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných chrob (4/2021)
GONISKOPIE: čistý (4/2021)
ICT-A: přenašeč
štítná žláza: laboratorně v normě
plnochrupý, skus nůžkový
Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!!!
Moc všem děkujeme za fotečky a informace o našich odchovech :o)Dnes 12.12.2021 slaví náš ruský chlapeček svoje šesté narozeniny. Tristánku přejeme Ti jen to nejlepší do další let, hlavně zdravíčko a spoustu lumpáren, které neustále vymýšlíš! Jsi prostě naše zlatíčko :o)Justinku, chlapečku náš milovaný… dnes by jsi oslavil svoje desáté narozeniny. Opravdu není dne, kdybychom si na Tebe nevzpomněli. Doufáme, že si tam nahoře společně se Saminkou, Elliotkem a ostatními kamarády užíváš pořádnou narozeninovou party. Vše nejlepší, moc nám všem chybíš... :o(

Dnes, 24. listopadu 2021 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje desáté narozeniny.
Perry, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!
Justinku a Merlinku, vám posíláme přání tam nahoru!SAMINKO naše... ŽÁDNÁ slova nedokáží vyjádřit to, co jsi pro nás znamenala. Byla jsi první, naprosto výjimečná a naprosto unikátní. Otevřela jsi nám srdce a ukázala nám krásný svět a kouzlo zlaťáčků. Tvůj odchod tak strašně moc bolí, ale do konce života Ti budeme vděční za vše, co jsi nám dala a za všem, co jsi nás naučila. Tvoje úžasná povaha byla naprosto jedinečná! Děkujeme Ti a NIKDY nezapomeneme!!!

Spi sladce, holčičko naše. Jednou se zase sejdeme...


SAMIE "BLUE BELL BEAUTY FROM CZECH"

01.06.2006 - 09.11.2021Darwin Gracious Golden (syn Tristana) / "Charlieho" je oficiálně chovný pes. Gratulujeme !!!Dostali jsme úžasnou zprávu od majitelů "Bastiena" Dick Francis Gracious Golden (syn Tristana) - Bastien úspěsně složil OVVR 28.10.2021. Máme velkou radost a moc gratulujeme.Dostali jsme úžasnou zprávu od majitelů "Charlieho" Darwin Gracious Golden (syn Tristana) - Charlie úspěsně složil Klubové podzimní zkoušky retrieverů Sloveč 16.10.2021. Moc gratulujeme.foto: Katka Jánská

Štěňátka z vrhu Care For oslavili 9.10.2021 svoje deváté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Toby, Faithy, Hugo, Dipsy, Cassie, Calypso, Amálko - Vše nej!!!Majitelé "Bastiena" Dick Francis Gracious Golden (syn Tristana) se zúčastnili Klubové výstavy KCHLS Džbán 26.9.2021 a nevedli si při premiéře vůbec špatně. Jsme moc rádi a moc gratulujeme :o)

DICK FRANCIS GRACIOUS GOLDEN / Bastien

p. Nico Kersten, D
Výborný / mezitřída

   

Majitelé "Charlieho" Darwin Gracious Golden (syn Tristana) se zúčastnili několika výstav a nevedli si opět vůbec špatně. Jsme moc rádi a moc gratulujeme :o)

DARWIN GRACIOUS GOLDEN / Charlie

p. Kardos Vilmos, HU - CACIB KOMÁROM 24.9.2021
V1, CAC / mezitřída

p. MVDr. Šimek František, CZ - 20. Oblastní výstava psů Praha Džbán 25.9.2021
Výborný 1, Vítěž třídy mladých / třída mladých

p. Nico Kersten, D - Klubová výstava KCHLS Džbán 26.9.2021
Výborný 2, r. CAC / mezitřída

p. Andrzej Stępiński, PL - Světová výstava psů 1.10.2021
Výborný, shortlist 5 / mezitřída

   

   

Začal čas honů a jako vždy jsme začali na kachnách v Tachově. Tristan se narodil pro práci na vodě :o)Je to už osm let a stále nemám slova, která by vyjádřila bolest nad touto událostí.
Snad jen - NIKDY NEZAPOMENEME!!!

Majitelé "Charlieho" Darwin Gracious Golden (syn Tristana) se zúčastnili Mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi 28.8.2021 a nevedli si vůbec špatně. Jsme moc rádi a moc jim gratulujeme :o)

DARWIN GRACIOUS GOLDEN / Charlie

p. Bojan Matakovič , HR
V1, CAC / mezitřídaNaše štěňátka z vrhu
Divine oslavili 25.8.2021 svoje osmé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o) Dexi, Zlatý, Lumpiku, Bartolo, Ricky, Mayo, Bessy, Desy a Sáro - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!Jako každý rok jsme užívali dovolené na Leštině na Výcvikovém táboře pro retrievery pod záštitou Výcviku retrieverů v Praze. Jako pokaždé jsme si to náramně užili. Už se těšíme na příští rok!

   

   

Naše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2021 svoje jedenácté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý a šťastný život! Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!! Elliotku, Akimku, Calisto a Benny - vám posíláme vše nejlepší tam nahoru za duhový most... Krásně to tam oslavte. Moc tady na vás myslíme a nikdy nezapomeneme!!!Na Speciální a klubové výstavě retrieverů KCHLS ve dnech 31.7-1.8.2021 v Humpolci byl se mnou i můj syn Matyas a již podruhé nastoupil do soutěže Dítě a pes. Jelikož jsem na této výstavě neměla nikoho, zúčastnil se tentokrát s "Toffinkou" Mountain Spring's Toffee a myslím, že byli nezapomenutelní :o)foto: Tomáš Kubíček

Jeli jsme se podívat na Speciální a klubovou výstavu retrieverů KCHLS ve dnech 31.7-1.8.2021, která se konala opět v Humpolci. Vystavoval se zde syn Tristana "Charlie" Darwin Gracious Golden.

DARWIN GRACIOUS GOLDEN / Charlie

p. Salvatore La Fata, IT - sobota 31.7.2021
Výborný / třída mladých

p. Sergio Scarpellini, IT - neděle 1.8.2021
výborný / třída mladýchV chovatelské stanici CHS Dorado Blanco se dne 7.7.2021 narodila štěňátka (6 holčiček a 2 kluci) po Tristanovi. Všichni se mají čile k světu a maminka se o ně krásně stará. Všechna štěňátka jsou zadaná :o)foto: CHS Dorado Blanco

Oblastní a klubové výstavy retrieverů v Královicích ve dnech 5.-6.7.2021 se zúčastnil i syn Tristana "Charlie" Darwin Gracious Golden a vedl si naprosto úžasně. Máme velkou radost :o)

DARWIN GRACIOUS GOLDEN / Charlie

pí. Dorota Witkowska, PL - sobota 5.7.2021
Vítěz třídy mladých, Nejlepší výstavní mladý pes / třída mmladých

p. Frederik Kien Hansen, DK - neděle 6.7.2021
CAJC, BOJ, Junior BIS / třída mladých

   

Ve dnech 5.-6.7.2021 se konala Oblastní klubová výstava retrieverů RK CZ - Mini Pink Show a Klubová výstava retrieverů RK CZ - Pink Show. Tristan byl ve třídě vítězů a nevedl si vůbec špatně :o)

Tristan "Right Hunter Grace N'Favor"

pí. Dorota Witkowska, PL - sobota 5.7.2021
Výborný 2 / třída vítězů
Handling: Ella Marková - děkuji!

p. Frederik Kien Hansen, DK - neděle 6.7.2021
Výborný / třída vítězů
Handling: Lenka Nokič - děkuji!

   

   

14.6.2021 jsme dostali další úžasnou zprávu. Syn našeho Tristana "Charlie" Darwin Gracious Golden absolvoval oficiální RTG s úžasným výsledkem: DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg. Posíláme majitelům gratulaci, máme nesmírnou radost. Takové zprávy jsou pro nás nejcenější.

   

8.6.2021 již nebude den jako každý jiný. Společně s rodinou našeho Elliotka jsme učinili to nejtěžsí rozhodnutí. Po krátké, ale velmi vážné nemoci, jsme se rozhodli nechat Elliotka důstojně odejít za duhový most. Ze srdce děkuji rodině Elliotka za lásku a péči, kterou mu až do konce věnovali.

!!! NIKDY nezapomene !!!


ELLIOT "ALWAYS BE MY LOVE TOUCH OF HEAVEN"

16.08.2010 - 08.06.2021Naše Saminka "Blue Bell Beauty from Czech" slaví 1.6.21 své již 15.narozeniny!!! Je to jako včera, když jsme si pro ní jeli. Nožičky už hodně zlobí, přesto přejeme naší holčičce hlavně pevné zdravíčko, spoustu zábavy a hlavně ještě hodně spokojených let po našem boku!!! Máme Tě moc rádi, princezno naše!Další super zprávu jsme dostali od majitelů "Charlieho" Darwin Francis Gracious Golden, syna našeho Tristana, absolvoval 23.5.2021 OVVR v Blevicích a tyto zkoušky vyhrál. Moc Charlikovi a jeho paničce gratulujeme k zvládnutí psí maturity, kterou zvládli oba na výbornou. Jen tak dál.

   

Dostali jsme úžasnou zprávu. Syn našeho Tristana "Bastík" Dick Francis Gracious Golden absolvoval oficiální RTG s úžasným výsledkem: DKK 0/0, DKL 0/0. Posíláme majitelům gratulaci, máme nesmírnou radost. Takové zprávy jsou pro nás nejcenější.

   

Dne 15.4.2021 Tristan absolvoval již po čtvrté roční oční vyšetření u MVDr. Beránka se super výsledkem: Gonio čisté, PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných vad! Jsme moc rádi.

21.2.2021 jsme navštívili MVDr. Lázničku a nechali jsme udělat Tristanovi spermiogram, abychom se ujistili, že je vše tak jak má být u chovné psa. Jsme rádi, že vše dopadlo na jedničku s hvězdičkou.

17.2.2021 oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 12. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za ní.Štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.2021 svoje sedmé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Mio Jr. - Tobě posíláme přání tam nahoru!Po krátké, těžké a hlavně velmi nečekané nemoci odešel za duhový most náš milovaný chlapeček Justinek. Ani nedokážme říct jaká bolest tady zůstala po jeho odchodu. Nikdy jsme si nemysleli, že právě on naší rodinu opustí jako první... strašně moc nám doma chybí a zůstala tu po něm velká prázdnota :o(

Justinku, byl jsi jedinečný a svojí lásku jsi nám dokazoval každý den. I když tvůj čas tady s námi byl tak krátký, děkujeme Ti za každou chvíli, kterou jsme s Tebou mohli strávit. Zase se sejdeme, pozdravuj tam!

!!! Milujeme Tě a NIKDY nezapomene !!!


JUSTIN "BAILAR EL DESTINO TOUCH OF HEAVEN"

24.11.2011 - 17.01.2021Ve volných chvílích cvičíme společně s Tristanem a moc nás to spolu baví.

   

NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven