TOPlist


2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

JCH CZ RIGHT HUNTER GRACE N'FAVOR

>>> !!! CHOVNÝ PES !!! <<<
>>> IMPORT RUSKO <<<>>> JUNIOR ŠAMPION ČR <<<
>>> ŠAMPION ČR <<<


>>> Kompletní zdravotní výsledky <<<

DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg
GR - PRA 1: čistý
GR - PRA 2: čistý
PRA - PRCD: čistý
GRMD: čistý
DM *(SOD1A): čistý
NCL5 Golden Retriever: čistý
PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných chrob (4/2020)
GONISKOPIE: čistý (4/2020)
ICT-A: přenašeč
štítná žláza: laboratorně v normě
plnochrupý, skus nůžkový
Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!!!
Moc všem děkujeme za fotečky a informace o našich odchovech :o)Dnes 12.12.2020 slaví náš ruský chlapeček svoje páté narozeniny. Tristánku přejeme Ti jen to nejlepší do další let, hlavně zdravíčko a spoustu lumpáren, které neustále vymýšlíš! Jsi prostě naše zlatíčko :o)Hony na Konopišti patří již k naší tradici. Letos bylo vše poznamenané pandemií Covid 19, ale i tak jsme si je s Tristanem náramně užili :o) Doufám, že příští rok se vrátí vše k normálu a bude vše jako dřív!

   

Dnes, 24. listopadu 2020 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje deváté narozeniny.
Justinku, Perry, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!
Merlinku, Tobě posíláme přání tam nahoru!Začala sezóna honů a my jsme ji začali jako každý rok v Tachově na kachních honem. I přes komplikace spojené s pandemií COVID 19 jsme si to moc užili společně s Miou a Tristanem . Bylo to moc fajn!

   

Štěňátka z vrhu Care For oslavili 9.10.2020 svoje osmé narozeniny a vstoupili tak do seniorského věku. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Toby, Faithy, Hugo, Dipsy, Cassie, Calypso, Amálko - Vše nej!!!Úplně neplánovaně jsme se jeli podívat na Klubovou výstavu RK CZ 13.9.2020 za přáteli, které jsme již dlouho neviděli a taky na vystoupení Dog Dancingu Lenky Nokič se Zarjou. Nakonec jsem se rozhodla přihlásit svého syna Matyáška do soutěže Dítě a pes. Maty spolu se Zarjou vytvořili užasný pár a moc jim to spolu slušelo. Matýsek je úžasný showman a Zarja jemná a trpělivá dáma :-) Moc jsme si to užili :-)

   

foto: Fahrudin Nokič

Je to už sedm let a stále nemám slova, která by vyjádřila bolest nad touto událostí.
Snad jen - NIKDY NEZAPOMENEME!!!

Naše štěňátka z vrhu Divine oslavili 25.8.2020 svoje sedmé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o) Dexi, Zlatý, Lumpiku, Bartolo, Ricky, Mayo, Bessy, Desy a Sáro - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!Jako každý rok jsme užívali dovolené na Leštině na Výcvikovém táboře pro retrievery pod záštitou Výcviku retrieverů v Praze. Jako pokaždé jsme si to náramně užili. Už se těšíme na příští rok!

   

   

Naše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2020 svoje desáté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý a šťastný život! Elliotku, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!! Akimku, Calisto a Benny - vám posíláme vše nejlepší tam nahoru za duhový most... Krásně to tam oslavte. Moc tady na vás myslíme a nikdy nezapomeneme!!!28.7.2020 nebude pro nás již den jako každý jiný, neboť jsme dostali velmi smutnou zprávu od majitelů našeho odchovu. Mia jr. "Eres Mi Sueňo Touch of Heaven" odešla za duchový most kvůli zákeřné rakovině. Je nám to moc líto, že odešla tak brzy a tak mladá. Budeme na ní s láskou vzpomínat.

Měj se tam nahoře krásně, holčičko naše! Máme Tě moc rádi! Pozdravuj tam ostatní naše zlatíčka!Naše štěňátka z vrhu Flamear oslavili 24.7.2020 svoje páté narozeniny! Vše nej děti naše!!!Naše štěňátka z vrhu Glamour oslavili 15.7.2020 svoje páté narozeniny! Vše nej děti naše!!!Štěňátkům z CHS Gracious Golden je už 6 týdnů a tak jsme jeli nafotit fotečky v postoji a portréty. Musím říct, že jsem nadšená, jak jsou štěňátka vyrovnaná nejen v exteriéru. Jsou to hravá, veselá štěňátka. A o to víc mě mrzí, že jsme si nemohli nechat z tohoto vrhu holčičku. Tak snad příště :o)

>>> červený kluk <<<

   

>>> hnědý kluk <<<

   

>>> fialová holčička <<<

   

>>> oranžová holčička <<<

   

>>> stříbrná holčička <<<

   

>>> zelená holčička <<<

   

Naše Saminka "Blue Bell Beauty from Czech" slaví 1.6.20 své již 14.narozeniny!!! Je to jako včera, když jsme si pro ní jeli. Nožičky už zlobí, přesto přejeme naší holčičce hlavně pevné zdravíčko, spoustu zábavy a hlavně ještě hodně spokojených let po našem boku!!! Máme Tě moc rádi, princezno naše!Tristan "JCH CZ Right Hunter Grace N'Favor" absolvoval v rámci zdravotní prohlídky krevní testy a vše, včetně štítné žlázy, je naprosto v pořádku. Jsme rádi, že je skoro v 5 letech naprosto zdráv :o)

Štěňátka z CHS Gracious Golden mají už 4 týdny a tak jsme je byli navštívit. Jsou to úžasné chlupaté kuličky. Máme ohromnou radost jak je tento vrh vyrovnaný. Moc se těšíme na další návštěvu.

>>> červený kluk <<<

   

>>> hnědý kluk <<<

   

>>> fialová holčička <<<

   

>>> oranžová holčička <<<

   

>>> stříbrná holčička <<<

   

>>> zelená holčička <<<

   

I přes náročnou dobu v poslední době se snažíme pravidelně cvičit a užívíme si spoustu legrace :o)

   

   

Úžasná zpráva přišla z CHS Gracious Golden. 21.4.2020 se tam narodila štěňátka po našem Tristanovi v počtu čtyři holčičky a dva klučíci. Všechna štěňátka jsou již zadaná a mají se čile k světu. Máme opravdu obrovskou radost. Už se těšíme, až se na ně pojedeme podívat a pomazlit je :o)

   

Tristan "JCH CZ Right Hunter Grace N'Favor" dnes 2.4.2020 opět absolvoval roční oční vyšetření u MVDr. Beránka se super výsledkem: Gonio čisté, PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných vad!Krásná zpráva přišla z CHS Gracious Golden. Tristan bude opět tatínkem. Štěňátka by se měla narodit týden po Velikonocích. Přejeme, aby vše šlo tak, jak má jít! Moc se na štěňátka těšíme.Udělali jsem si výlet jako každý rok na DUOCACIB BRNO 1.-2.2.2020 a bylo to opět i přes menší nedotatky moc fajn. Tristan se stal Českým Šampionem! Už se těšíme na další shledání s přáteli :o)

Tristan "Right Hunter Grace N'Favor"
pí.Vabíčková Kristina, CZ - sobota 1.2.2020
Velmi dobrý / třída pracovní

pí. Grill Ingrid, AT - neděle 2.2.2020
CAC. r.CACIB / třída pracovní

Handling: Lucka Hanyková - moc děkuji!

   

17.2.2020 oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 11. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za ní.Naše štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.2020 svoje šesté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Mio jr., Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven