TOPlist


2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!!!Dnes 12.12.2019 slaví náš ruský chlapeček svoje čtvrté narozeniny. Tristánku přejeme Ti jen to nejlepší do další let, hlavně zdravíčko a spoustu lumpáren, které neustále vymýšlíš! Jsi prostě naše zlatíčko :o)Dnes, 24. listopadu 2019 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje osmé "seniorské" narozeniny.
Justinku, Perry, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!
Merlinku, Tobě posíláme přání tam nahoru!Naše štěňátka z vrhu Care For oslavili 9.10.2019 svoje sedmé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Toby, Faithy, Hugo, Dipsy, Cassie, Calypso, Amálko - Vše nej děti naše!!!Po dlouhé době jsem vzala na výstavu svou veteránku a to na Speciální výstavu KCHLS Džbán 9.10.2019. Moc jsem si výstavu užili i přes nepřízeň počasí. Mia nám z čekání prochladla, začala v kruhu mírně kulhat a proto snížená známka. Jinak se moc paní rozhodčí líbila. Ale ani toto nám rozhodně náladu nezkazilo :o)

Moc děkuji Lence Nokič za krásné vystavení Mii.

Mia "CH CZ & PL Eres Mia del Atrapasuenos"
pí. Towers Sue, UK
Velmi dobrá / třída veteránůLovecká sezóna 2019 začala a s Tristanem a jsme jí zahájily v Tachově a poté pokračovali na Konopišti.Je to už šest let a stále nemám slova, která by vyjádřila bolest nad touto událostí.
Snad jen - NIKDY NEZAPOMENEME!!!

Naše štěňátka z vrhu Divine oslavili 25.8.2019 svoje šesté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o) Dexi, Zlatý, Lumpiku, Bartolo, Ricky, Mayo, Bessy, Desy a Sáro - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!Jako každý rok jsme užívali dovolené na Leštině na Výcvikovém táboře pro retrievery pod záštitou Výcviku retrieverů v Praze. Jako pokaždé jsme si to náramně užili. Už se těšíme na příští rok!

   

   

Naše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2019 svoje deváté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý a šťastný život! Elliotku, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!! Akimku, Calisto a Benny - vám posíláme vše nejlepší tam nahoru za duhový most... Krásně to tam oslavte. Moc tady na vás myslíme a nikdy nezapomeneme!!!Naše štěňátka z vrhu Flamear oslavili 24.7.2019 svoje čtvrté narozeniny! Vše nej děti naše!!!Naše štěňátka z vrhu Glamour oslavili 15.7.2019 svoje čtvrté narozeniny! Vše nej děti naše!!!Zajely jsme se podívat na štěňátka po našem Tristanovi do CHS Bílý Korálek a při té příležitosti jsme udělaly pár fotografií. Jsou to nádherní medvídci se zdravým temperamentem a při focení úplné profíci :o)

červená holčička                               oranžová holčička
růžová holčička                               žlutá holčička
modrý kluk                               zelený kluk
fialový kluk                               hnědý kluk
šedivý klukNaše Saminka "Blue Bell Beauty from Czech" slaví 1.6.19 své již 13.narozeniny!!! Je to jako včera, když jsme si pro ní jeli. Přejeme naší holčičce hlavně pevné zdravíčko, spoustu zábavy a hlavně ještě hodně spokojených let po našem boku!!! Máme Tě moc rádi, princezno naše i když máš tu svou hlavičku :o)Krásná zpráva přišla z CHS Bílý Korálek. Tristanovi se tam 19.5.2019 narodilo 9 štěňátek: 5kluků a 4holčičky. Všechna štěňátka se mají vesele k světu. Už se moc těšíme, až za nimi pojedeme na návštěvu.V půlce května jsme odjeli na Výcvikový tábor do Strmilova a absolvovali jsme tam nácviky na Podzimní zkoušky, které se konaly 19.5.2019 v místní honitbě. Startoval plný počet účastníků, nedošla ani polovila. My jsme zkoušky sice dokončili, ale kdo zná Tristana ví, že si to zbytečně kazí svým temperamentem a přátelskou povahou. Ale co se dá dělat, to je prostě celý on :o) Ale pracujeme usilovně na zlepšení :o)

KLUBOVÉ PODZIMNÍ ZKOUŠKY KUNŽAK - 19.5.2019 - III.cena

Jako již tradičně jsme se zúčastnily MVP Praha 20.4.2019. Výstava to byla povedená, vše běželo jak má. Posuzování pana rozhodčího bylo velmi profesionální a práce všech v kruhu exceletní. Moc jsme si to užili.

Tristan "Right Hunter Grace N'Favor"
p. Thirlwell John S., UK
Výborná 3 / třída pracovníHandling: Lenka Nokič - moc děkuji!

Po dlouhé době jsem zavítala do MVP do Českých Budějovic 13.4.2019. To co se dělo v kruhu nejde ani popsat, každopádně náš Tristan se paní rozhodčí velmi líbil, přesto odešel z kruhu diskvalifikován v rozporu s výstavním řádem - nebyl prý dost pes. No, co k tomu dodat. Víme přeci, co máme doma :o) Ale je to jen výstava a jede se dál. I tak to byl krásný den strávěný v kruhu přátel a kamarádů.

Tristan "Right Hunter Grace N'Favor"
pí. Kärdi Maret, EST
Diskv. / třída pracovníHandling: Lenka Nokič - moc děkuji!
Foto handling: Karolína Šimůnková - moc děkuji!

Tristan "JCH CZ Right Hunter Grace N'Favor" dnes 28.3.2019 opět absolvoval roční oční vyšetření u MVDr. Beránka se super výsledkem: Gonio čisté, PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných vad!17.2.2019 oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 10. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za ní.Naše štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.19 svoje páté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Mio jr., Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven