TOPlist


2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

JCH CZ RIGHT HUNTER GRACE N FAVOR

>>> !!! CHOVNÝ PES !!! <<<
>>> IMPORT RUSKO <<<>>> JUNIOR ŠAMPION ČR <<<
>>> ČEKATEL ŠAMPIONA ČR <<<


>>> Kompletní zdravotní výsledky <<<

DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg
GR - PRA 1: čistý
GR - PRA 2: čistý
PRA - PRCD: čistý
PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných chrob (3/2O18)
ICT-A: přenašeč
plnochrupý, skus nůžkový
Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!!!V předvánoční čas nás zastihla velmi smutná zpráva. Do psího nebíčka navždy odešel Benny, oranžový kluk z našeho úplně prvního vrhu :o( Odešel příliš brzy... :o( Chtěla bych moc poděkovat Bennyho rodině za lásku a péči, kterou mu vždycky věnovali. Nemohu ani vyjádřit slovy, jak vděčná vám jsem!

>>> BENNY // ALWAYS BE MY BABY TOUCH OF HEAVEN <<<
16.08.2010 - 20.12.2018

R.I.P. chlapečku náš...Dnes 12.12.2018 slaví náš ruský chlapeček svoje třetí narozeniny. Tristánku přejeme Ti jen to nejlepší do další let, hlavně zdravíčko a spoustu lumpáren, které neustále vymýšlíš! Jsi prostě naše zlatíčko :o)Dnes, 24. listopadu 2018 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje sedmé narozeniny.
Justinku, Perry, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!
Merlinku, Tobě posíláme přání tam nahoru!Začala sezóna bažantích honů na Konopišti a letos poprvé měl premiéru i náš Tristan , který složil úspěšně pracovní zkoušky a i on se zapojil velmi úspěšně do lovecké praxe. Jsem na něj opravdu hrdá!

   

   

Naše štěňátka z vrhu Care For oslavili 9.10.2018 svoje šesté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Toby, Faithy, Hugo, Dipsy, Cassie, Calypso, Amálko - Vše nej děti naše!!!První týden v říjnu se konala Mezinárodní výstava psů České Budějovice 6.10.2018. Moc děkuji svým přátelům za kompletní servis a péči o našeho Tristana, jelikož jsem nemohla jet sama výstavu sama.

Moc děkuji Ladě Čermákové za krásné vystavení Tristana a synovci Lukášovi za pomoc při focení.

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
pí. Zdenka Jílková, CZ
Výborný / třída otevřenáSen se stal skutečností a náš Tristan došel svoje první DERBY. Jsem na něj moc pyšná!!!

JUBILEJNÍ X. ZÁPADOČESKÉ DERBY RETRIEVERŮ KYSELKA 22.- 23.9.2018
Klubové podzimní zkoušky - II. cena
Klubové Speciální zkoušky z vodní práce - III.cena

   

Lovecká sezóna 2018 začala a s Miou jsme jí zahájily v Tachově.

   

Začátkem září jsme odjeli na Klubovou výstavu RK CZ do Žebětína 8.- 9.9.2018 s Tristanem . Moc jsme si tuhle výstavu užili i z důvodu, že právě v Žebětíně jsme začali výstavní dráhu se Sami a to před neuvěřitelnými 12lety! Počasí nám přálo, výstavní atmosféra super, no prostě parádní výlet na konci léta.

pí. Janis Ward, UK - sobota 9.9.2018
Výborný / třída otevřená

pí. Paula Edwards ,UK - neděle 10.9.2018
Výborný / třída otevřenáHandling: Karolína Šimůnková - moc děkuji!

Je to už pět let a stále nemám slova, která by vyjádřila bolest nad touto událostí.
Snad jen - NIKDY NEZAPOMENEME!!!

Naše štěňátka z vrhu Divine oslavili 25.8.18 svoje páté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o) Dexi, Zlatý, Lumpiku, Bartolo, Ricky, Mayo, Bessy, Desy a Sáro - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!Jako každý rok jsme užívali dovolené na Leštině na Výcvikovém táboře pro retrievery pod záštitou Výcviku retrieverů v Praze. Jako pokaždé jsme si to náramně užili. Už se těšíme na příští rok!   

Naše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2018 svoje osmé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý a šťastný život! Elliotku, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!! Akimku a Calisto - vám dvěma posíláme vše nejlepší tam nahoru za duhový most... Krásně to tam oslavte. Moc tady na vás myslíme a nikdy nezapomeneme!!!Cvičíme s Tristanem na vyšší lovecké zkoušky, ale je i zábava :o)

   Nové fotky štěňátek po našem Tristanovi v CHS Vera Lerch. Všechna štěňátka jsou zadaná.

   

   

U našich známých v CHS Golden Marell's se z perspektivníh spojení narodilo 10 štěňátek - 7 krásných chlapečků a 3 sladké holčičky. Některá štěňátka jsou ještě volná. Pokud máte zájem právě o štěňátko z tohoho pěkného spojení, neváhejte a kontaktujte přímo chovatelku.

Ella Marková tel: 777 902 440, email: golden.marells@gmail.comNaše štěňátka z vrhu Flamear oslavili 24.7.2018 svoje třetí narozeniny! Vše nej děti naše!!!Dnes 15.7.2018 se narodila v CHS Vera Lerch první štěňátka po našem Tristanovi . Světlo světa spatřilo celkem 7 štěňátek a to 5 sladkých holčiček a 2 krásní chlapečci. Maminka i miminka se mají čile k světu. Všechna štěňátka jsou zadaná. Máme velikánskou radost.Naše štěňátka z vrhu Glamour oslavili 15.7.2018 svoje třetí narozeniny! Vše nej děti naše!!!Naše Saminka "Blue Bell Beauty from Czech" slaví 1.6.18 své 12.narozeniny!!! Je to jako včera, když jsme si pro ní jeli. Přejeme naší holčičce hlavně pevné zdravíčko, spoustu zábavy a hlavně ještě hodně spokojených let po našem boku!!! Máme Tě moc rádi, princezno naše i když máš tu svou hlavičku :o)Náš Tristan se stane poprvé otcem. Pokud chcete štěňátko právě po našem ruském chlapečkovi, neváhejte kontaktovat CHS Vera Lerch - tel: +420 737 207 152, email: pajalerch@seznam.cz.Letos se první rok konala Klubová výstava RK CZ v Chlumci nad Cidlinou 26.5.2018 a musím říci, že se moc povedla. Hlavním důvodem byla Lynn Kipps a musím říct, že překonala moje očekávání!

Moc děkuji Lucce Hanykové za krásné vystavení Tristana.

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
pí. Kipps Lynn, UK
Výborný / třída otevřená
   

Prodloužený výcvik v rámci Výcviku retrieverů v Praze se moc povedl i přes vrtkavé počasí.   

Jako každý rok jsme jeli do Humpolce na Klubovou výstavu KCHLS. Letos jsme byli ale jen v sobotu 12.5.2018. Počasí krásně vyšlo a moc jsme si výstavu užili v kruhu přátel, tak jako vždy.

Moc děkuji Radce Štencelové za krásné vystavení Tristana.

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
p. Stepinski Andrej, PL
Výborný / třída otevřená   

Dne 8.3.3018 jsme absolvovali s Tristanem "Right Hunter Grace N Favor" pravidelné roční vyšetření očí u MVDr. Beránka s výborným výsledkem! Máme obrovskou radost!

PRA/CAT - čistý a prostý všech dědičných chrobTristan pilně cvičí za velké pomoci Petry Hrabětové na blížící se zkouškovou sezónu.

17.2.2018 oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje již 9. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za ní.Tristan si udělal výlet s kamarádkou Lenkou Nokič do Nitry. Moc jí děkuji za úžasnou péči o něj a Elle Markové za prezentování našeho ďáblíka v kruhu. Holky díky moc. A dopadli takto:

pí.Felszéghyová Eva, SK - sobota 10.2.2018
Velmi dobrý 5 / třída otevřená

p. Miloš Kašpar, CZ - neděle 11.2.2018
Výborný 3 / třída otevřenáHandling: Ella Marková - moc děkuji!
Foto: Lenka Nokič (CHS Dorado Blanco)- moc děkuji!

Tradičně jako každý rok, jsem vyrazili na DUOCACIB BRNO 3.-4.2.2018. Letos jsme jeli jen jeden den, ale i tak byla naše mise velmi úspěsná. Tristan si nevedl ve velké konkurenci vůbec špatně!

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
p. František Korda, CZ
Výborný 3 / třída otevřená   

Handling: Lenka Nokič (CHS Dorado Blanco) - moc děkuji!
Foto: X-Photography

Naše štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.18 svoje čtvrté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Mio jr., Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!


Jako každý rok jsme i letos zavítali na hony na Konopišti. Mia si opět užila krásné lovecké dny a premiéru měl zde i nejmladší Tristan, který zde byl na socializaci a vedl si úžasně! Už se těšíme na další sezónu!

   

S Tristanem pilně cvičíme na lovecké zkoušky! Jde mu to párádně! o:)

   

NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven