TOPlist


2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

Krásné prožití svátků vánočních a šťasný Nový rok 2018!>>> Kompletní zdravotní výsledky <<<

JCH CZ RIGHT HUNTER GRACE N FAVOR

>>> !!! CHOVNÝ PES !!! <<<
>>> IMPORT RUSKO <<<>>> JUNIOR ŠAMPION ČR <<<
>>> ČEKATEL ŠAMPIONA ČR <<<


DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg
GR - PRA 1: čistý
GR - PRA 2: čistý
PRA - PRCD: čistý
ICT-A: přenašeč
plnochrupý, skus nůžkový


Naše smečka na sněhu řádit umí!

   

   

Dnes 12.12.2017 slaví náš ruský chlapeček svoje druhé narozeniny. Tristánku přejeme Ti jen to nejlepší do další let, hlavně zdravíčko a spoustu lumpáren, které neustále vymýšlíš! Jsi prostě naše zlatíčko :o)Dnes, 24. listopadu 2017 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje šesté narozeniny.
Justinku, Perry, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!
Merlinku, Tobě posíláme přání tam nahoru!Naše štěňátka z vrhu Care For oslavili 9.10.2017 svoje paté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Toby, Faithy, Hugo, Dipsy, Cassie, Calypso, Amálko - Vše nej děti naše!!!Vyrazili jsme na Národní výstavu do Brna 23.9.2017. I přes vydatný déšt jsme si den užili v rámci možností. Náš Tristan vyhrál mezitřídu a stal se tak čekatelem Českého Šampiona krásy!!!

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
pí. Ahrens Hana, AT
Výborný 1, CAC / mezitřídaZačal čas honů a tak jsme společně s Miou "Eres Mia del Atrapasuenos" vyrazily směr Tachov. Na jeden hon jsme vzaly sebou i Tristana "Right Hunter Grace N Favor", který se pilně připravuje na příští rok na zkoušky. Zvládl to na jedničku, jsem moc ráda, že střelbu vůbec neřešil. A největší radost z honů měla naše seniorka Saminka "Blue Bell Beauty from Czech", která ve svých 11,5 letech pracovala s elegancí a chutí sobě vlastní. Jako vždy jsme si užili krásné prostředí ve společnosti přátel, počasí vyšlo jako na objednávku a celkově opět super strávené dny na honech v Tachově.

   

   

Jsou to již čtyři roky a stále nemám slova, která by vyjádřila bolest nad touto událostí.
Snad jen - NIKDY NEZAPOMENEME!!!

Druhý zářijový den jsme vyrazili na delší cestu na Klubovou výstavu RK CZ v Hranicích na Moravě. Cesta to byla sice dlouhá a náročná, ale pro nás úspěšná. Náš Tristan zde dokončil podmínky pro udělení titulu
JUNIOR ŠAMPION KRÁSY ČR.

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
p. Alfons Simons, NL
Výborný 1, CAC, CC / mezitřída

   

foto: Tomáš Kubíček

Naše štěňátka z vrhu Divine oslavili 25.8.17 svoje čtvrté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o) Dexi, Zlatý, Lumpiku, Bartolo, Ricky, Mayo, Bessy, Desy a Sáro - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!Konec srpna opět patřil výcvikovému pobytu pod záštitou Výcviku retrieverů v Praze. Počasí nám opět přálo, cvičilo se každý den a jako vždy jsme si tento týden moc užili. Už se těšíme na příští rok :o)

   

   

   

Naše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2017 svoje sedmé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý a šťastný život! Elliotku, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!! Akimku a Calisto - vám dvěma posíláme vše nejlepší tam nahoru za duhový most... Krásně to tam oslavte. Moc tady na vás myslíme a nikdy nezapomeneme!!!Naše štěňátka z vrhu Flamear oslavili 24.7.2017 svoje druhé narozeniny! Vše nej děti naše!!!Dostali jsme super zprávu. Desy "Divine Destiny Touch of Heaven" získala na NVP Mladá Boleslav 15.7.2017 titul CAC ve třídě pracovní a stala se tak ŠAMPIONKOU KRÁSY ČR. Gratulujeme majitelům!Naše štěňátka z vrhu Glamour oslavili 15.7.2017 svoje druhé narozeniny! Vše nej děti naše!!!Vyrazili jsme na Klubovou výstavu RK CZ v Kelči 5.7.2017 a moc jsme si tento den užili.

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
p. Borge Espeland, NO
Výborný 3 / mezitřídaZúčastnili jsme se Národní výstavy v Klatovech 1.7.2017. Bylo to moc prima.

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
pí. Zdenka Jílková, CZ
Výborný 2, res. CAC / mezitřídaOpět jsme vyrazili na Výcvikový tábor s retrievery. Počasí nám moc přálo, cvičilo se každý den a jako vždy jsme si tento týden moc užili. Už se nemůžeme dočkat na konec srpna, kdy se na Strmilov vrátíme.

   

   

Naše Saminka "Blue Bell Beauty from Czech" slaví 1.6.17 své 11.narozeniny!!! Je to jako včera, když jsme si pro ní jeli. Přejeme naší holčičce hlavně pevné zdravíčko, spoustu zábavy a hlavně ještě hodně spokojených let po našem boku!!! Máme Tě moc rádi, princezno naše i když máš tu svou hlavičku :o)Jako každý rok jsme vyrazili na Klubovou výstavu RK CZ na Konopišti 27.5.17. Letošní výstava byla trošku organizačně nezvládnutelná, ale díky krásnému počasí a přátelům jsme si i tak výstavu užili. Výstavní premiéru měl i můj 7-měsíční syn Matyas :o) A tady jsou naše výsledky:

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
pí. Ruth Turner, UK - psi
Výborný / třída mladýchFialka "Glamour Violet Touch of Heaven"
pí. Fiona Clarkson, UK - feny
Dobrá / mezitřída
>>> Fialka se bohužel nechtěla nechat posoudit <<<
Alma "Bailar en Alma Touch of Heaven"
Výborná / třída otevřená
Desy "Divine Destiny Touch of Heaven"
Velmi dobrá / třída otevřenáVyrazili jsme s Tristanem na Mezinárodní výstavu do Litoměřic 20.5.2017. A výsledek:

pí. Viera Vítková, SK
Výborný 2 / třída mladýchOpět jsme se zúčastnili KLubové výstavy KCHLS v Humpolci 6.-7.5.2017 s naším Tristanem. Děkuji Lucii Hanykové za sobotní vystavení našeho juniora! :o) A tady jsou naše výsledky:

p. Dan Ericsson, SWE - sobota 6.5.2017
Velmi dobrý / třída mladých

pí. Jane Wild, UK - neděle 5.2.2017
Výborný / třída mladýchDostali jsme výbornou zprávu. Fialka "Glamour Violet Touch of Heaven" složila 1.5.17 OVVR v rámci víkendové pobytu na Strmilově. Moc a moc gratulujeme! Jen tak dál!


Po dlouhé době jsme se domluvily s Lenkou Nokič a jako za starých časů jsme vyjely potrénovat. Vzala jsem sebou jen Tristana, který díky svému temperamentu potřebuje, abych se mu plně věnovala! I přes určité komické a někdy až infarktové situace, se cvičení moc povedlo. Doufám, že si to brzy zopakujeme!

   

Dostali jsme další fotky našich odchovů. Děkujeme a těšíme se na další! :o)

Glamour Violet & Bailar en Alma Touch of Heaven / FÍLA & ALMA    Bailar con Estrellas Touch of Heaven / STELLA

   


Care For You Touch of Heaven / HUGO     Eres Mi Todo Touch of Heaven / LONG

   

17.2.17, oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 8. narozeniny a je veteránka. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za ní.


Vyrazili jsme na DUOCACIB Brno 4.-5.2.2017 s naším Tristanem. Z této výstavy jsem měla smíšené pocity, ale není každý den posvícení. Děkuji Lucii Hanykové za nedělní vystavení našeho juniora! :o)

p. Henrick Fryckstrand, SWE - sobota 4.2.2017
Velmi dobrý 4 / třída mladých

p. Ing. Petr Korda, CZ - neděle 5.2.2017
Výborný 2 / třída mladýchNaše štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.17 svoje třetí narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Mio jr., Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!


Začátkem roku jsme se jeli s Tristanem na Slovensko, kde jsem se zúčastnili Mezinárodní výstavy v Nitře 14.-15.1.2017. Moc jsme si tento víkend užili, hlavně díky přátelské atmosféře, která tam panovala! :o)

pí. Claudia Berchtold, AT - sobota 14.1.2017
Výborný 2 / třída mladých

p. Pavel Šulcek, CZ - neděle 15.1.2017
Výborný 2 / třída mladých


foto: Ivana Kučerová

NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven