TOPlist


2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

Přejeme všem našim odchovů, jejich rodinám a přátelům Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!


Jako každý rok jsme si užili Vánoční večírek pod záštitou Výcviku retrieverů. Opět krásně strávený večer v kruhu přátel, bohatá tombola a super zábava. Na večírku byly promítány dvě videa, které mapovali výhru jednoho z nás z loňského roku. Jedno video bylo z mé tvorby a níže se na něj můžete podívat :o)Zakončili jsme výstavní sezónu v polských Świebodzicích. Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" zde získala první místo a titul CWC a tímto se stala POLSKÝ ŠAMPION KRÁSY. Máme velkou radost !!!Dnes, 24. listopadu 2015 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje čtvrté narozeniny.
Justinku, Perry, Merline, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!Máme nové fotky od majitelů našich odchovů. Moc a moc děkujeme a těšíme se na další! :o)

Glamour Violet Touch of Heaven / FÍLA

   


Glamour Rose Touch of Heaven / MEDA

   


Flamear Pais Touch of Heaven / ANGEL

   


Flamear Gato Touch of Heaven / GATÍK

   


Flamear Rosas Touch of Heaven / LEIDY

   


Flamear Amapolas Touch of Heaven / POLLY

   


Flamear Violeta Touch of HeavenDalší úžasná zpráva dorazila. Desy "Divine Destiny Touch of Heaven" úspěšně složila 14.11.15 Klubové lesní zkoušky MS Šídlov v I.ceně, 253b. Moc gratulujeme k tak krásnému výkonu! :o)

   

Dostali jsme krásnou zprávu. Amigo Always Be My Passion Touch of Heaven úspěšně složil se svou paničkou 8.11.15 Canisterapeutické zkoušky pod taktovkou pomocných tlapech. Jsme opravdu moc hrdí!Začal čas honů na Konopišti a tak se jich pravidelně účastníme s našimi zlatíčky :o)

   

   

Rozhodla jsem se, že naší Miu "Eres Mia del Atrapasuenos" po dlouhé době přihlásím na nějakou zkoušku. A tak jsme se zúčastnili Zkoušek přinášení retrieverů v Blevicích 10-11.10.15, které jsou dvoudenní a je to jedna z vrcholových zkoušek retrieverů :o) Mia pracovala velmi spolehlivě a ačkoliv byly zkoušky velmi náročné (dokončilo pouze 9 pejsků a jen čtyři v první ceně), tak se umístila na celkovém 3. místě, v I.ceně 408b a získala titul r.CACT. Jsem na ní opravdu moc hrdá :o) Byl to krásný den!

   

foto: Michal Ventluka

Naše štěňátka z vrhu Care For oslavili 9.10.2015 svoje třetí narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Toby, Faithy, Hugo, Dipsy, Cassie, Calypso, Amálko - Vše nej děti naše!!!Máme nové fotky od majitelů našich odchovů. Moc a moc děkujeme a těšíme se na další! :o)

Flamear Pais Touch of Heaven / ANGEL

   


Flamear Gato Touch of Heaven / GATÍK

   


Flamear Plata Touch of Heaven / AARON

   


Glamour Rose Touch of Heaven / MEDA

   


Glamour Violet Touch of Heaven / FÍLA

   

Skončily hony na kachny a musím říci, že naši hafani si to moc užili. Příští rok se budeme zase těšit!

   

   

Štěňátka z vrhu FLAMEAR začali pomalu odcházet do nových domovů. Doufáme, že se budou mít skvělě.Klubová výstava v Oslavanech 20.9.2015 se moc povedla. Počasí vyšlo a moc jsme si to užili :o)

"Blue Bell Beauty from Czech" / Sami
Výborná 2 / třída veteránů

   

Všechna štěňátka z vrhu GLAMOUR už mají své nové rodiny a všichni se už pomalu rozutekli do nových domovů :o) Přejeme jim hlavně hodně krásný zážitků v nových domovech a spokojený dlouhý život :o)Nafotili jsme nové portréty štěňátek z obou vrhů. Moc jsme si to užili a miminka jsou nádherná :o)

>>> Vrh FLAMEAR - nové portréty štěňátek najdete zde
>>> Vrh GLAMOUR - nové portréty štěňátek najdete zdeZačal čas honů a tak jsme vyrazili se Saminkou a Miou na kachni hony nedaleko Tachova.
Holky opět pracují úžasně a moc si to užívají :o) A je super s kolika přáteli se tam sejdeme :o)

   

Náš Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven" složil v Čelakovicích KZVP v II.ceně :o)
Moc gratulujeme Elliotkovi i paničce!CACIB Mladá Boleslav 29.8.2015 - A naše úspěchy. Byl to moc prima den :o)

p. MVDr. Piskay Vladimír, SK

"Eres Mia del Atrapasuenos" / Mia
Výborná 1, CAC / třída pracovní
>>> tím splnila podmínky pro udělení ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY <<<
>>> moc děkuji Lence Nokič za předvedení <<<
"Divine Destiny Touch of Heaven" / Desy
Výborná 1, CAC / třída otevřená
>>> tím se stala čekatelem Šampiona ČR <<<
"Eres Mi Sueno Touch of Heaven" / Mia jr.
Výborná / mezitřídaNaše štěňátka z vrhu Divine oslavili 25.8.15 svoje druhé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o) Dexi, Zlatý, Lumpiku, Bartolo, Ricky, Mayo, Bessy, Desy a Sáro - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!Nafotili jsme nové portréty štěňátek z obou vrhů. Moc jsme si to užili a miminka jsou nádherná :o)

>>> Vrh FLAMEAR - nové portréty štěňátek najdete zde
>>> Vrh GLAMOUR - nové portréty štěňátek najdete zdeNaše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2015 svoje paté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý a šťastný život! Elliotku, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!! Akimku a Calisto - vám dvěma posíláme vše nejlepší tam nahoru za duhový most... Krásně to tam oslavte. Moc tady na vás myslíme a nikdy nezapomeneme!!!Nafotili jsme nové portréty štěňátek z obou vrhů. Moc jsme si to užili a miminka jsou nádherná :o)

>>> Vrh FLAMEAR - nové portréty štěňátek najdete zde
>>> Vrh GLAMOUR - nové portréty štěňátek najdete zdeNaše Mia opět bodovala na výstavě.
CACIB Czenstochowa PL, 25.7.2015 - CWC, Nejlepší pracovní pes v rase!Po dlouhém čekání porodila Deisy "Bailar con Amor Touch of Heaven", 24.7.2014, čtyři krásného princezny a šest statečných princů. Vše proběhlo jak mělo a štěňátka i maminka se mají dobře. Pokud chcete mít doma štěňátko právě z toho spojení, neváhejte a kontaktujte nás. Více informací zde.Přišel pozdrav od majitelů našich odchovů. Moc děkujeme!

Dexík / "Divine Gentleness Touch of Heaven"

   


Hugo / "Care for You Touch of Heaven"

   

Nafotili jsme nové portréty štěňátek z vrhu Glamour. Jsou opravdu úžasní a krásně prospívají.
Fotogalerii štěňátek najdete zde.Tatínek našeho vrhu Glamour, Rocky "MultiCh Bonett Bride to Dorado Blanco" záválel na NVP Mladá Boleslav 18.7.2015. I přes umorné vedro vyběhal ve třídě šampionů titul CAC a pak BOB (nejlepší z plemene). A aby toho nebylo málo, v závěrečných soutěžích dopadl naprosto fantasticky a získal titul BIG2. Moc gratulujeme!!! Byl to naprosto vyčerpávající, tropický den, ale i tak jsme si to společně s přáteli užili!

   


   

Po dlouhém čekání porodila Alma "Bailar en Alma Touch of Heaven", 15.7.2014, čtyři krásného princezny a jednoho statečného prince. Vše proběhlo jak mělo a štěňátka i maminka se mají dobře. Pokud chcete mít doma štěňátko právě z toho spojení, neváhejte a kontaktujte nás. Více informací zde.Léto je v plném proudu a naše zlatíčka si užívají jak jen můžou :o)

   

   

Krásná zpráva nám přišla až z Chorvatska z chovatelské stanice Anima Candida.
Ringo "Eres Mi Felicidad Touch of Heaven" válí na výstavách a stal se Junior Šampion Chorvatska!!! Také se stal pyšným otcem pěti krásných kluků!!! Jsme na něj moc pyšní :o)

Jako každý rok jsme se zúčastnili Výcvikového tábora ve Strmilově pod záštitou Výcviku retrieverů a bylo to opět skvělé :o) Počasí střídavé, ale pro cvičení ideální. Už se těšíme na ten srpnový!

   

   

Přišli nám dvé úžasné zprávy. Alma "Bailar en Alma Touch of Heaven" i Deisy "Bailar con Amor Touch of Heaven" čekají štěňátka. Sono potvrdilo, že v bříškách mají spoustu malých kuliček. Narození miminek očekáváme v polovině a na konci července. Pokud chcete právě štěňátko od nás, neváhejte a kontaktujte nás. Očekáváme výborné zdraví, typické vlastnosti a kvalitní exteriér :o) Více informací zde.Tatínkové obou našich vrhů válejí jak na výstavách, tak i na poli pracovním. Jsme moc nadšení, jaké tatínky jsme si vybrali pro naše holčičky :o) Níže uvádíme přehled jejich nedávných úspěchů!


Rocky "MultiCh Bonett Bride to Dorado Blanco"

Celostátní výstava psů Nitra (SK) / 5.6.2015 - V1, CAC / dokončil slovenského šampiona krásy
Mezinárodní výstava Rzeszow (PL) / 24.5.2015 - V1, CWC / čekatel polské šampiona krása

   


Don "MultiCh Don Pepper Zlatá Kudrnka"

Severočeské Derby retrieverů (CZ) / 13.-14.6.2015 - KPZ II. cena, KSZVP III. cena / 5.místo celkově
Klubová výstava psů Konopiště (CZ) / 30.5.2015 - V1, CAC
Klubová výstava psů Humpolec (CZ) / 9.5.2015 - V2, res.CAC

ANKA CUP 2014
Pracovní pes roku 2014 - 2. místo
Výstavní pes roku 2014 - 4. místo
Dual Purpose 2014 - 3. místo

   

Naše Saminka "Blue Bell Beauty from Czech" slaví dnes své 9.narozeniny!!! Je to jako včera, když jsme si pro ní jeli. Přejeme naší holčičce hlavně pevné zdravíčko, spoustu zábavy a hlavně ještě hodně spokojených let po našem boku!!! Máme Tě moc rádi, princezno naše i když máš tu svou hlavičku :o)Jako každý rok jsme se zúčastnili Klubové výstavy Retriever klubu CZ na Konopišti 30.5.2015. Byl to úžasný den s přáteli a moc jsme si ho užili :o) Děkuji Zdeňce Svoreňové za předvedení naší veteránky! :o)

psi - pí. Marianne Skott Jespersen, DK
Divine Faithfulness Touch of Heaven / Bartolo
Výborná / mezitřída
feny - pí. Rikke Borring, DK
"Blue Bell Beauty from Czech" / Sami
Výborná 3 / třída veteránů

   

I Deisynce "Bailar con Amor Touch of Heaven" začal ten správný čas a odjela za svým ženichem Doníkem "MultiCh Don Pepper Zlatá Kudrnka". Doufáme, že vše proběhne jak má a za dva měsíce přijdou na svět úžasná štěňátka :o) Pokud chcete mít doma dalšího člena rodiny právě od nás a od této úžasné mladé slečny, neváhejte a kontaktujte nás. Více informací o tomto spojení najdete zde.Plánujeme štěňátka :o) Ve dnech 12.-15.5.2015 byla Almička "Bailar en Alma Touch of Heaven" nakryta Rockym "MultiCh Bonett Bride to Dorado Blanco". Opravdu velmi doufáme, že se vše zadařilo a za dva měsíce přijdou na svět krásná štěňátka. Už se moc těšíme :o) Pokud chcete mít doma dalšího člena rodiny právě od nás, neváhejte a kontaktujte nás. Více informací o tomto spojení najdete zde.Jako každý jsme se zúčastnili ve dnech 9.-10.5.2015 Klubové a speciální výstavy v Humpolci pod patronací KCHLS. Byl to moc krásný a přijemný víkend ve společnosti přátel a kamarádů :o) Moc děkuji Radce Štenclové ta úžasné předvení naší veteránky! Saminka se tak stala čekatelkou CH Veterán!!! :o)

sobota 9.5.2015 / p. Sinisa Pavlovic, SRB
"Blue Bell Beauty from Czech" / Sami
Výborná 1 / třída veteránů

   


neděle 9.5.2015 / p. Jan Roger Sauge, NO
"Blue Bell Beauty from Czech" / Sami
Výborná 2 / třída veteránů

   


neděle 9.5.2015 / p. Sinisa Pavlovic, SRB
Divine Faithfulness Touch of Heaven / Bartolo
Výborná 2, r.CAC / mezitřída

   

Moc děkujeme majitelům našich odchovů, že nám posílají fotečky a informace o nich!

"Always Be My Passion Touch of Heaven"

   


"Divine Maya Touch of Heaven"

   

Netrpělivě čekáme až Deisy "Bailar con Amor Touch of Heaven" začne hárat a proto jsme udělali několik momentek, abychom ukázali, jaká je to krasavice. Více o plánovaných štěňátkách najdete zde.
   

Aktuální fotečky Almičky "Bailar en Alma Touch of Heaven". Čekáme, až začne hárat a doufáme, že vše vyjde jak má a brzy tu budou její malá štěňátka. Více informací o plánovaném vrhu najdete zde.

   

Jako každý rok jsme se zúčastnili, tentokrát již V.ročníku, Prokopova poháru. Tentokrát nestartovala naše Mia kvůli hárání, ale ostatní naši hafani si to náramně užili. Já jsem tentokrát byla jen v roli poradce, jelikož synovci Lukáš a Dominik byli v roli vůdců a šlo jim to moc dobře :o) Počasí nám přálo, bylo to super!

   


   

Konečně je tu jaro a už je to veselejší :o) Naši hafani si to užívají s námi :o)

   


   

Měli jsme u nás doma na hlídání náš odchov z vrhu Divine. Bartolo je prostě krasavec :o)

Divine Faithfulness Touch of Heaven

   


   

Další zdravotní výsledky Eres. Moc gratulujeme majitelům.

Eres Mi Milagro Touch of Heaven / Bonik - DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg.
"Eres Mi Sueno Touch of Heaven" / Mia jr. - DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg.První zdravotní výsledky vrhu Divine! Moc gratulujeme!!!

"Divine Destiny Touch of Heaven" / Desy - DKK 0/0, DKL 0/0Moc děkujeme všem majitelům našich odchovů, že nám posílají fotky a informace. Těšíme se na další!

"Divine Destiny Touch of Heaven"          "Divine Faithfulness Touch of Heaven"

   


"Eres Mi Tesoro Touch of Heaven"         "Eres Mi Todo Touch of Heaven"

   


"Eres Mi Felicidad Touch of Heaven"           "Care For You Touch of Heaven"

     

Máme radost že máme tak temperamentní hafany :o) Mia a Elliot při akci!

   

Koncem února jsme si na chatě společně se synovci Lukym a Domčou udělali krásné nedělní dopoledne.

   

   

17.2.15, oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 6. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za tak úžasnou holčičku.Na neděli 15.2. jsme si naplánovali s Justinem cvičení. S kamarádkou Lenkou Nokič a její Zarjou jsme si to náramně užily! Už se moc těšíme, až si to zopakujeme :o)

   

Začátkem února jsme se zúčastnili DUOCACIB BRNO 7.-8.2.2015. Naše Mia nebyla zrovna ve výstavní kondici, ale i tak to se krásně předváděla a my jsme si víkend s přáteli užili.

sobota 7.2.2014 / p. Kašpar, CZ
"Eres Mia del Atrapasuenos "U" / Mia
Velmi dobrá / třída pracovní

neděle 8.2.2014 / p. Piljevič, SRB
"Eres Mia del Atrapasuenos "U" / Mia
Výborná / třída pracovníPrvní zdravotní výsledky vrhu Eres. Moc gratulujeme!!!

"Eres Mi Felicidad Touch of Heaven" / Ringo - DKK 0/0, DKL 0/0


Naše štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.15 svoje první narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Mio jr., Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!


Zúčastnili jsme se Národní výstava v polském Glogow 24.1.2015. Bylo to moc fajn :o)

"Eres Mi Sueno Touch of Heaven"/ Mia jr.
Velmi dobrá 4 // třída mladých

   


"Eres Mia del Atrapasuenos "U" / Mia
Výborná 2 / třída otevřenáI letos máme za sebou každoroční Novoroční sraz odchovů, který byl 11.1.2015. Letos se nás sešlo o něco měné než loni, ale i tak to bylo moc prima. Po procházce jsme opět zavítali do Mexické restaurace na výborný oběd. Moc děkuji všem, co si udělali čas a přišli se s námi projít a podělit se o svoje zážitky. A už teď se těšíme na další sraz, který bude opět v létě. Doufáme, že se sejdeme v o něco větším počtu :o)

   

   

Silvestrovský den jsme si zpetřili procházkou s naši přáteli. Byla to opravdu velmi povedená procházka :o)

   

   

Pod záštitou Výcviku retrieverů jsme opět bojovali v úžasném Silvestrovském cvičení nejen pro naše zlatíčka. I přes strašnou zimu jsme si naprosto vychutnali disciplíny, které si pro nás holky připravily. A že to byly velmi vychytané kousky :o) Na příště musíme dopilovat nejen aport rohlíků, ale i přivolání podél cesty plných nástrah v podobě plných misek, plyšáků a tenisáků :o) Opravdu jsme se hodně pobavili :o)

   

   

Po Vánocích jsme si udělaly s kamarádkou Lenkou Nokič výlet na zámek Veltrusy. Super nápad!

   

Malé video s každoročního Vánočního večírku pod patronací Výcviku retrieverů. Opět výborné!

NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven