TOPlist


2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

Aktualizace sekce - Plánovaná spojení - více informací zde
& aktualizace sekce - Naši psi - více informací zde.Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok 2015 všem přeje
chovatelská stanice Touch of Heaven!Dostali jsme úžasnou zprávu. Moc gratulujeme Perrymu a Liborovi k úžasnému úspěchu!

Perry / "Bailar con Pasion Touch of Heaven"
Mezinárodní Field Trial Retrieverů Chlum u Třeboně 14.12.2014
I.cena, 192b - CACIT, CACT, Vítěz MFTR
vůdce: Ing. Libor Nechanickýfoto: Ing. Libor Nechanický

Na konci roku jsme si udělaly menší výlet s přáteli a zúčastnily jsme se Národní výstavy v polské Swiebodzici. Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos "U" zde vyhrála svou třídu, získala titul CWC a stala se tak čekatelkou polského šampiona krásy. Moc děkujeme za úžasný víkend! Bylo to moc prima :o)

"Eres Mia del Atrapasuenos "U" / Mia
Výborná 1, CWC / třída otevřenáZačal čas bažantích honů a naše holky jsou v sedmém nebi. Pár foteček z honů níže... :o)

bažantice Konopiště
"Eres Mia del Atrapasuenos "U" / Mia   


"Blue Bell Beauty from Czech" / Sami

   

Dnes, 24. listopadu 2014 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje třetí narozeniny.
Justinku, Perry, Merline, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!Nové fotečky našich odchovů. Moc děkujeme a těšíme se na další!

"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma
Eres Mi Todo Touch of Heaven / LongPrvní listopadový víkend jsme se zúčastnili DUOCACIB Praha 1.-2.11.2014. Byl to moc prima den a moc jsme si to užili. Moc děkuji Lence Nokič za předvedení našich zlatíček. Tady jsou naše výsledky:

sobota 1.11.2014 / Sigrid Holzer, A
"Eres Mia del Atrapasuenos "U" / Mia
Výborná 2, r.CAC / třída pracovní
"Bailar con Amor Touch of Heaven" / Deisy

Výborná / třída otevřená
neděle 2.11.2014 / Hans Rosenberg, SWE
"Eres Mia del Atrapasuenos "U" / Mia
Výborná 2, r.CAC / třída pracovníDeisy "Bailar con Amor Touch of Heaven" složila 28.10.2014 OVVR v Neuměřicích pod záštitou KCHLS. Moc gratulujeme! Tím splnila poslední podmínku chovnosti. Doufáme, že se na jaře příštího roku stane poprvé maminkou :o) Jejího ženicha zatím pečlivě s její rodinou vybíráme. Více informací již brzy!26.10.2014 se v Brně konala Evropská výstava psů. Bylo se opravdu na co dívat a moc gratulujeme tatínkovi našeho vrhu Eres k tak krásnému umístění ve velmi silně obsazené třídě.

Diesel / JWW'13 HJCH HRJCH Bonett Bride Energy Source
Výborná 4 / třída otevřenáMáme úžasnou zdravotní zprávu. Naše zlaté holky: Sami "Blue Bell Beauty from Czech" a
Mia "Eres Mia del Atrapasuenos "U" opět podstoupily vyšetření očí u MVDr. Beránka se skvělým výsledkem. Obě jsou PRA/CAT negativní a prosté všech očních dědičných vad. Máme obrovskou radost.V polovině října jsme jely s Miou "Eres Mia del Atrapasuenos "U" do Příbramy za Libuškou Štorkovou z CHS Brdské Zlato abychom pocvičily disciplíny, které se nám budou hodit na zkouškách. Moc jsme si neděli plnou slunce užily a pesani pracovaly naprosto excelentně. Bylo to moc prima! :o)

   

Další fotečky našich odchovů. Moc děkujeme a těšíme se na další! :o)

Hugo / Care For You Touch of Heaven
Mia jr. / "Eres Mi Sueno Touch of Heaven"

   

Náš Elliot složil společně s Lenkou Staňkovou Canisterapetické zkoušky na plný počet bodů.
Moc gratulujeme!

Elliot / "Always Be My Love Touch of Heaven"Naše štěňátka z vrhu Care For oslavili 9.10.2014 svoje druhé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Toby, Faithy, Hugo, Dipsy, Cassie, Calypso, Amálko - Vše nej děti naše!!!


Krásná zpráva přišla začátkem října. Moc gratulujeme Perrymu a Liborovi k úžasnému úspěchu!

Perry / "Bailar con Pasion Touch of Heaven"
MSR 3.- 5.10.2014 // 12.místo (z 18) - 313b/III.cena (nejmladší účastník)
vůdce: Ing. Libor Nechanickýfoto: Filip Orsava

Dostali jsme nové fotečky našich odchovů, tentokrát z vrhu Divine. Moc děkujeme! :o)

Divine Lover Touch of Heaven / Lump

   


"Divine Destiny Touch of Heaven" / DesyLéto pomalu končí a začal čas honů. Měli jsem to štěstí se zúčastnit několika kachních honů v okrese Tachov. Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos "U" pracovala naprosto perfektně a moc jsem si to i s našimi kamarády užili :o) Už se těšíme na bažantní sezónu na Konopišti. Pár fotek níže :o)
   

   

Přišla nám úžasná zpráva. Tentokrát zdravotní a naprosto krásná :o)
"Care For Happiness Touch of Heaven"/ Dipsy - DKK 0/1, DLK 0/0Po dlouhé pauze jsme vystavovaly naše holky a to na MVP Mladá Boleslav 30.8.2014. Posuzování se ujal věhlasný Bruno Facq z CHS Du Bois De La Rayere. Výstavy se zúčastnily i naše odchovy a výsledky nejsou vůbec špatné! Moc děkujeme všem přátelům za skvělý den, Světlance Procházkové a Evě Píchové za úpravu našich zlatíček :o) Velké díky patří Lence Nokič za úžasný handling všech našich zlatíček.

"Eres Mia del Atrapasuenos "U" / Mia
Výborná 2, r.CAC / třída pracovní
"Blue Bell Beauty from Czech" / Sami
Výborná 3 / třída veteránů
"Eres Mi Sueno Touch of Heaven" / Mia jr.
Velmi nadějná 1 / třída dorost
"Bailar con Amor Touch of Heaven" / Deisy

Výborná / třída otevřenáKoncem srpna jsme strávili jako každý rok výcvikovým týdnem s našimi zlatíčky pod taktovkovou Výcviku retrieverů. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak jsme si to moc užili. Už se těšíme na příště!

Pár foteček z výcviku :o)

Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos "U"

   


Sami / "Blue Bell Beauty from Czech"

   


Elliot / "Always Be My Love Touch of Heaven"

   


Justin / "Bailar el Destino Touch of Heaven"

   

Naše štěňátka z vrhu Divine oslavili 25.8.14 svoje první narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o) Dexi, Zlatý, Lumpiku, Bartolo, Ricky, Mayo, Bessy, Desy a Sáro - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!Děkujeme všem odchovům, že nám posílají fotečky svých (našich) miláčků. Tady jsou krasavci :o)

Eres Mi Todo Touch of Heaven / Long
"Eres Mi Milagro Touch of Heaven" / Bony
"Divine Gentleness Touch of Heaven"/ Dexík
"Divine Heart Touch of Heaven"/ Zlaty
"Divine Maya Touch of Heaven"/ Maja
"Always Be My Baby Touch of Heaven" / Benny
"Always Be My Side Touch of Heaven"/ Side
"Always Be My Side Touch of Heaven" / Side & "Eres Mi Tesoro Touch of Heaven" / EllieNaše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2014 svoje čtvrté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý a šťastný život! Elliotku, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!! Akimku a Calisto - vám dvěma posíláme vše nejlepší tam nahoru za duhový most... Krásně to tam oslavte. Moc tady na vás myslíme a nikdy nezapomeneme!!!Náš Dominiček je prostě velký milovník psů a zatím pojal svůj výcvik po svém :o)Vodní radovánky - zábava, která nikdy neomrzí :o)

Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos "U"
Sami / "Blue Bell Beauty from Czech"
Elliot / "Always Be My Love Touch of Heaven"
Justin / "Bailar el Destino Touch of Heaven"Naše dámy se připravují pilně na výstavy, na kterých nebyly delší čas kvůli mateřským povinnostem :o)

Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos "U"
Sami / "Blue Bell Beauty from Czech"Pilně cvičíme a upevňuje lovecké vlastnosti našich zlatíček :o)

Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos "U"
Sami / "Blue Bell Beauty from Czech"
Elliot / "Always Be My Love Touch of Heaven"
Justin / "Bailar el Destino Touch of Heaven"
A zasloužená odměna po cvičení :o)Byli jsme navštívit princezny z vrhu Eres. Už jsou to holky veliké :o)

"Eres Mi Sueno Touch of Heaven" / Mia jr.
Ellie "Eres Mi Tesoro Touch of Heaven" / Mia jr. "Eres Mi Sueno Touch of Heaven"Naše zlatíčka si užívají léto a naši nejmladší s nimi :o)

Dominiček & Mia "Eres Mia del Atrapasuenos "U"
Dominiček & Sami "Blue Bell Beauty from Czech"
Verunka & Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"Navštívil nás na návštěvě v Pardubicích v CHS Evigold náš odchoveček z vrhu Eres. Moc děkujeme nejen Evě a Lukášovi za milé pozvání k nim domů, ale i nové rodině Longa, kteří za námi přijeli. Děkujeme!

Eres Mi Todo Touch of Heaven / LongDalší fotečky od odchovů Eres. Moc děkujeme.

"Eres Mi Sorpresa Touch of Heaven" / FrostyTento víkend byl moc příjemný a i úspěšný. Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" startovala na SZVP Roudná "O Procházkův pohár" 5.7.2014 a byla naprosto skvělá!!! Kromě jedné trojky z klidu na stanovišti, kde bych naší temperamentní holčičku krátce po mateřských povinnostech asi neudržela před vodním lákadlem na místě, tak poté již celé zkoušky absolvovala ve čtyřkách a vysloužila si i velkou pochvalu z nosu na dohledávce kachny z rákosí. Zkoušky dokončila v I.ceně s 134b a celkově obsadila 3.místo ze 17psů. Jsem na ní mooooc pyšná. Moc děkuji za milé přivítání na Výcvikovém táboře Roudná !!!Perry / "Bailar con Pasion Touch of Heaven" a jeho úspěch!
ZPR Stříbřec, 28.-29.6.2014 - CACT, 204b, celkové 3.místo! Gratulujeme!
Nové fotečky z vrhu Eres. Moc děkujeme a bude rádi za každou fotku všech našich dědiček !!!

"Eres Mi Milagro Touch of Heaven" / BonyNa konci tábora jsme se zúčastnili tradiční neoficiální soutěže. Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" skočila na neoficiální Poháru Komorník na úžasném 4. místě (4/33) s 19b/20b. Po štěňátkovské pouze nám udělala obrovskou radost o:) Saminku mi pomáhal vést synovec Dominiček a dopadli spolu velmi dobře o:) Justinek neměl svůj den a skončil předposlední. I tak jsme na všechny naše zlatíčka moc hrdí!!!

Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos "U"Jako každý rok jsme se zúčastnili tábora pro retrievery, 14.-21.6.2014, pod záštitou Výcviku retrieverů. Celý týden jsme krásně pocvičili a i počasí nám přálo. Už se těšíme na další v srpnu o:)

Sami / "Blue Bell Beauty from Czech"
Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos "U"
Justin / "Bailar el Destino Touch of Heaven"Dnes, 1.6.2014, oslavila naše Sami "Blue Bell Beauty from Czech" svoje 8. narozeniny. Máme naše zlatíčko moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší do dalších let!!!Jak je již naší tradicí, zúčastnili jsme se Speciální & Klubové výstavy RK CZ 31.5.-1.6.2014 na Konopišti. Moc děkujeme všem našim odchovům, kteří se výstavy účastnili a moc prima kamarádům, se kterým byl tento víkend naprosto úžasný. Za některé fotečky děkuji Světlance Procházkové a p. Kočárkovi.
Za vystavení malé Mii jr. moc děkuji Lence Nokič! A všem gratuluji k úspěchům se svými zlaťáčci :o)
A tady jsou naše výsledky:

"Eres Mi Sueno Touch of Heaven"/ Mia jr.
Velmi nadějná 2 / Velmi nadějná 2 // třída štěňat

   


"Divine Guardian Touch of Heaven" / Ricky

Velmi dobrý / Velmi dobrý // třída mladých

   


"Care For You Touch of Heaven" / Hugo
Velmi dobrý / - // mezitřída
"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma
Velmi dobrá / - // třída otevřená

   


Lukášek Novotný & Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven"
soutěž Dítě a pes / 2.místo
Dominiček Novotný & Mia "Eres Mia del Atrapasuenos"
zkouška mimo soutěž :o) / umístění - příště :o)Nové fotečky od našeho odchovu až z daleké Moravy. Děkujeme!

"Divine Maya Touch of Heaven"/ MajaDne 25.5. 2014 se uskutečnil takový náš malý mini sraz odchovů. Moc děkuji všem co přijeli se s námi projít a posedět :o) Moc rádi jsme vás viděli a už se těšíme na další setkání. Snad hodně brzy !

Výstavní příprava našich odchovů. Moc jim to sluší a moc jim to jde !!!

"Eres Mi Sueno Touch of Heaven"/ Mia jr.
"Bailar con Alma Touch of Heaven"/ Alma


"Divine Guardian Touch of Heaven"/ RickyAlma / "Bailar con Alma Touch of Heaven" složila 18.5.2014 OVVR na Strmilově.
Moc gratulujeme !!! Jen tak dál :o)

Přišla nám úžasná zpráva. Tentokrát zdravotní a naprosto krásná :o)
"Care For Faith Touch of Heaven"/ Fejty - DKK 0/0Klubová a Speciální výstava KCHLS Humpolec 10.- 11.5. 2014 a "naše" výsledky :o) Moc gratulujeme !!!

psi mezitřída / 10. - 11. 5. 2014
Care For You Love Touch of Heaven / Hugo
Velmi dobrý / Velmi dobrý 4Perry / "Bailar con Pasion Touch of Heaven" a jeho úspěch!
Pracovní GR pes roku 2013 v soutěži Anca Cup pořádaným KCHLS! Gratulujeme!
Nové fotečky našich odchovů. Moc děkujeme a těšíme se na další :o)

Eres Mi Tesoro Touch of Heaven / Ellie
"Eres Mi Sorpresa Touch of Heaven" / Frosty
"Care For Happiness Touch of Heaven" / Dipsy
"Divine Heart Touch of Heaven"/ Zlatý
"Always Be My Baby Touch of Heaven"/ BennyNové fotografie našich zlatíček přidány do fotogalerie. Více zde.Začíná jaro a naše zlatíčka si to plně užívají :o)

Pozdě ale přece! Video našeho vrhu Eres.
Máme naprosto úžasnou zprávu!!! Perry / "Bailar con Pasion Touch of Heaven"
se stal pracovním GR psem roku 2013 v soutěži Anca Cup pořádaným KCHLS! Gratulujeme!Končí po-zimní lenošení a hurá pracovat :o)

Zúčastnili jsme se 4. ročníku Prokopův pohár a nedopadli jsme celkem špatně. Zapojili se i naši nejmladší členové naší rodiny a myslím, že jim to šlo velmi dobře. V rodině nám rostou navé naděje!

A naše výsledky:

třída otevřená - startovalo 24 psů:

Justin / "Bailar el Destino Touch of Heaven" -
7.-8.místo, 64b/80b (spolu-vůdce: Dominik Novotný: 5.let)

Elliot / "Always Be My Love Touch of Heaven" -
9.místo, 63b/80b (vůdce: Lenka Staňková)


třída TOP - startovalo 18 psů:

Sami / "Blue Bell Beauty from Czech" -
15.místo, 57b/80b (vůdce: Lukáš Novotný: 12.let)

Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos" -
6místo, 72b/80bDostali jsme další fotečky z nových domovů našich odchovů z vrhu Eres. Děkujeme.

"Eres Mi Sueno Touch of Heaven" / Mia jr.
"Eres Mi Milagro Touch of Heaven" / Bony
"Eres Mi Felicidad Touch of Heaven" / Ringo
"Eres Mi Sorpresa Touch of Heaven" / Frosty
Eres Mi Todo Touch of Heaven / Long
Eres Mi Tesoro Touch of Heaven / EllieZačíná jaro a mírně jsme pocvičili, abychom se připravili na blížící se Prokopův pohár :o)

Sami / "Blue Bell Beauty from Czech"
Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos"
Elliot / "Always Be My Love Touch of Heaven"
Justin / "Bailar el Destino Touch of Heaven"Kompletní fotogalerii vrhu ERES najdete zde.Rodiny našich odchovečků nám poslali fotečky. Moc za ně děkujeme a těšíme se na další. A nejen od nich.

"Eres Mi Sueno Touch of Heaven" / Mia jr.
"Eres Mi Milagro Touch of Heaven" / Bony
"Eres Mi Sorpresa Touch of Heaven" / Frosty
"Eres Mi Todo Touch of Heaven"/ Long
"Divine Gentleness Touch of Heaven"/ Dexík
"Always Be My Side Touch of Heaven"/ SideNastal čas a štěňátka se rozutekla do nových domovů. Už se těšíme na nové zprávičky o nich :o)Nové portréty našich štěňátek najdete zde.Štěňátka mají za sebou očkování, čipování i tetování. Byli moc šikovní a statečný :o)
Moc děkujeme MVDr. Libušce Štorkové s CHS Brdské Zlato za úžasnou péči a milou návštěvu.Nové fotečky v postojích a portréty našich štěňátek najdete zde.Naše zlatíčka si umí užívat skoro jarního počasí.
Sami / "Blue Bell Beauty from Czech"
Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos"
Justin / "Bailar el Destino Touch of Heaven"Nové fotečky v postojích a portréty našich štěňátek najdete zde.Velmi smutná zpráva přišla z Francie. Tatínek našeho vrhu Care For odešel předčasně za duhový most.

R.I.P. FURYO - MultiCh Furyo Noroy du Plessy

Nové portréty našich štěňátek najdete zde.Na DUOCACIB Brno se poprvé vystavovala DESY "Divine Destiny Touch of Heaven" a vyběhala si společně s páníčkem známku Velmi naděná 2! Moc gratulujeme a už se těšíme na další takový úspěch :o)Nové "Valentýnské" portréty našich štěňátek najdete zde.Našeho Justinka aportování moc baví :o) Děkujeme Výcviku retrieverů za super výjezd!Přidány nové fotečky z porodní bedýnky do fotogalerie. Více najdete zde.Krásné počasí jsme vyžili na rodinou procházku s našimi zlatíčky a nejmladšími členy rodiny :o)Naše štěňátka mají za sebou první odčervení a další je čeká za 14dní. Sice jim pasta moc nechutnala, ale vše nakonec dobře dopadlo. Také jsme nafotili nové portréty štěňátek z jejich 14.dne života. Více najdete zde.V neděli jsme si odskočili od "mateřských" povinností do nedalekého lesa. Byla to prima procházka.Ač je zima, teploty jsou velmi nadprůměrné, ale našim zlatíčkům to vůbec nevadí :o)
Sami / "Blue Bell Beauty from Czech"
Mia / "Eres Mia del Atrapasuenos"
Justin / "Bailar el Destino Touch of Heaven"
Elliot / "Always Be My Love Touch of Heaven"Naše štěňátka otevřela oči a mají se čile k světu. Jsou to naše malé kuličky. Více fotek najdete zde.HUGO / Care For You Touch of Heaven - je z něj krásný, mladý pes.
Jako jeho otec MultiCH Furyo Noroy du Plessy.

Naše štěňátka z vrhu Eres krásně papají, hezky přibývají na váze a mají krásný pigment. Už to bude skoro týden, co jsou na světě a proto jsme nafotili portréty jednotlivých štěňátek. Více fotek najdete zde.Očekávaný den D konečně nadešel. Dne 27.1.2014 se narodil námi dlouho očekávaný vrh Eres. Porod probíhal poměrně dlouho, ale naštěstí nekomplikovaně. Maminka Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" byla velmi statečná a porodila 3 statné chlapečky a 3 sladké holčičky. Všichni se mají čile k světu. Velké poděkování patří naší kamarádce Libušce Štorkové s CHS Brdské Zlato, která profesionálně vedla celý porod a hlavně díky ní vše proběhlo naprosto v pořádku! Moc děkujeme! Pokud máte zájem právě o štěňátko z tohoto velmi perspektivního spojení, neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete zde.Máme obrovskou radost. Náš výlet do Maďarska má šťastný konec. Koncem ledna budeme mít štěňátka. Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" se stane podruhé maminkou. Štěňátka se narodí koncem ledna a k odběru budou koncem března 2014. Už se na ně moc těšíme. Více informací najdete zde.Máme ohromnou radost. Přišel nám první zdravotní výsledek vrhu Care For. Prostě úžasné!!!


"Care For You Touch of Heaven" / Hugo - HDK 0/0, DKL 0/0Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" má pár dní do porodu a má už veliké bříško.Náš domovský cvičák v Kolodějích pořádá dvě akce, které by vás mohli zajímat.
První je Kurzy vystavování a druhá jsou Výcvikové tábory pro retrievery v roce 2014.Z našeho Elliotka "Always Be My Love Touch of Heaven" vyrostl nádherný pes!

Máme za sebou novoroční sraz odchovů. I tentokrát jsem se připojili k CHS Brdské Zlato. Bylo to fajn!

Náš první vrh Always Be reprezentovali naši dva hošíci :o)

"Always Be With You Touch of Heaven" / Monty
(zlatý kluk... na fotce s maminkou, autor Michal Novák)
"Always Be My Love Touch of Heaven" / ElliotNa novoročním srazu odchovů byli i "štěňátka" z vrhu Bailar :o)

"Bailar con la Noche Touch of Heaven"/ Merlin
"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma
& "Bailar el Destino Touch of Heaven" / JustinNaše štěňátka z vrhu Divine povyrostla a jsou z nich velcí fešáci :o) Máme pár fotek ze srazu.

"Divine Faithfulness Touch of Heaven" / Bartolo

    


"Divine Romance Touch of Heaven" / Sara

    


"Divine Destiny Touch of Heaven" / Desy

    


"Divine Heart Touch of Heaven"/ Zlaty

    

Novoroční procházka s našimi přáteli s CHS DORADO BLANCO.

Náš domovský cvičák v Kolodějích pořádá dvě akce, které by vás mohli zajímat.
První je Kurzy vystavování a druhá jsou Výcvikové tábory pro retrievery v roce 2014.NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven