Slyším psí pláč ze Slovenska

2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA !!!

Více informací najdete zde.Veselé Vánoce a vše nejlepší do Nového roku 2014 přeje TOUCH OF HEAVEN.Máme obrovskou radost. Náš výlet do Maďarska má šťastný konec. Koncem ledna budeme mít štěňátka. Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" se stane podruhé maminkou. Štěňátka se narodí koncem ledna a k odběru budou koncem března 2014. Už se na ně moc těšíme. Více informací najdete zde."Náš" malý ORO "Divine Heart Touch of Heaven".Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" začala v půlce listopadu hárat a než přišla ta správná doba na krytí, přišly nám její výsledky gen. testů, které jsme posílali do Anglie. A právě kvůli nim jsme měnili krycího psa pro naší princeznu. Vypravili jsme se až do Maďarska za mladým, ale nadějným krasavcem. Diesel ""JWW'13, JCh Bonett Bride Energy Source" je letošní Světový vítěz mladých a my doufáme, že vše dopadne i přes menší změny dle našich představ!!! Více informací naleznete zde.

První sníh a naše zlatíčka :o)Na Vánoční večírek Výcviku retrieverů v Kolodějích jsem vytvořila video na krásné a věčné téma -
Děti a retrieveři :o) Doufám, že se vám bude líbit. Užijte si ho!Novoroční procházka našich odchovů s následným posezením v restauraci proběhne o víkendu v polovině ledna 2014 v okolí Prahy nebo Příbrami. Bližší informace již brzy pošleme emailem společně s pozvánkou. Doufáme, že se sejdeme v hojném počtu a užijeme si to :o) Už se na vás všechny moc těšíme.Náš domovský cvičák v Kolodějích pořádá dvě akce, které by vás mohli zajímat.
První je Silvestrovké cvičení 28.12.13 a druhá jsou Kurzy vystavování v roce 2014.Dnes, 24. listopadu 2013 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje druhé narozeniny.
Justinku, Perry, Merline, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!PERRY "Bailar con Pasión Touch of Heaven"
získal 24.11.13 na MFTR Hluboká nad Vltavou ocenění CACT. Gratulujeme.Pravidelně se účastníme s naší Sami honů na Konopišti a moc nás to baví :o)

Další fotečky nám přišli od našich odchovů. My moc děkujeme :o)

"Divine Faithfulness Touch of Heaven" / Bartolo
"Divine Romance Touch of Heaven" / Sara
"Care For Happiness Touch of Heaven" / Dipsy
"Care For Faith Touch of Heaven" / Fejty
"Bailar con la Vida Touch of Heaven" / ElliMáme další fotečky od našich posledních odchovečků :o)

"Divine Guardian Touch of Heaven" / Ricky
"Divine Destiny Touch of Heaven" / Desy
"Divine Heart Touch of Heaven" / OroByl prodloužený víkend a my jsme si udělali výlet do Příbrami a bylo to super. Moc děkujeme :o)Je krásné babí léto tak chodíme různě s přáteli pocvičit všechny naše miláčky a moc si to vždy užíváme :-)

"Bailar el Destino Touch of Heaven" / Justin
"Blue Bell Beauty from Czech" / Sami
"Eres Mia del Atrapasuenos" / MiaPravidelně nám chodí zprávy z nových domovů našich posledních odchovečků. Jsme moc rádi za fotečky a informace které nám chodí.


"Divine Diana Beatric Touch of Heaven" / Beky
"Divine Maya Touch of Heaven" / Maya
"Divine Romance Touch of Heaven" / Sara
"Divine Gentleness Touch of Heaven" / DexterV polovině října jsme si udělali po dlouhé době společnou procházku i s naším
Elliotem Always Be My Love Touch of Heaven a byo to moc prima.18.10.13 - Klubová výstava retrieverů, Kör - Maďarsko

"Jch Bailar el Corazon Touch of Heaven" Angel
2nd Exc, res. CAC / mezitřídaPřišel čas loučení a naše štěňátka z vrhu Divine se rozutekla do nových milujících domovů. Přejeme všem našim dětem jen to nejlepší do jejich dlouhého a spokojeného života !!! Máme vás moc rádi !!!Nová fotečky od Care For.

"Care For You Touch of Heaven" / Hugo
"Care For All Touch of Heaven" / TobyNaše štěňátka z vrhu Care For oslavili 9.10.2013 svoje první narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Toby, Faithy, Hugo, Dipsy, Cassie, Calypso, Amálko - Vše nej děti naše!!!


Naše štěňátka byla 9.10.13 naočkována, načipována a natetována. Všichni byli moc stateční a vše zvládli na jedničku :-) Moc děkujeme MVDr. Libušce Štorkové a její setričce za skvělou a profesionální práci.Nafotili jsme nové portréty našich štěňátek. Více najdete zde.Vytvořili jsme pro vás video našich štěňátek z vrhu Divine.Nafotili jsme nové portréty našich štěňátek. Více najdete zde.Tatínek našeho vrhu Divine slavil úspěch na IHA Tulln !!!

MATEO / "JCh Asterix de Ria Vela"
28.9.2013 - V1 CAC, CACIB, BOSDalší pracovní úspěch jedinečného PERRYHO "Bailar con Pasión Touch of Heaven"

MVZPR, Kyselka - Radošov, 21.-22.9.2013
I.cena, r.CACT - 356b, celkově druhé místoKlubová výstava RK CZ Oslavany - 21.9.2013

"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma
Výborná / mezitřídaNafotili jsme nové portréty našich štěňátek. Více najdete zde.POSLEDNÍ SBOHEM OD TĚCH, KDE SE NARODILI...DĚKUJEME VŠEM ZA POMOC !!!

MERLIN "Bailar con la Noche Touch of Heaven" má novou rodinu a my jsme za to moc vděční !!!

Těžko se mi hledají slova, která by vyjádřila bolest nad touto událostí.
Snad jen - SBOHEM !!! Nezapomeneme, nikdy!!!Za sebe chci moc poděkovat Anetce Novákové. Za její pochopení a vytvoření tohoto důstojného rozloučení!

Štěňátka se mají čile k světu. Je jim skoro už 14dní a už všechna koukají. Jako první otevřel očička pan zelený. V týdnu jsme pro vás nafotili nějaké nové fotečky a taky portréty štěňátek. Více najdete zde.Požádali nás o rozhovor do časopisu Pes přítel člověka. V čísle 9/2013 si můžete přečíst něco málo o nás.Další pracovní úspěch jedinečného PERRYHO "Bailar con Pasión Touch of Heaven"

Klubové podzimní zkoušky retrieverů - Osová Bitýška 18.8.2013
I.cena, 188b CACTNaše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2013 svoje třetí narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Elliotku, Akime, Calisto, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nej děti naše!!!


Saminka se připravuje na svoje poslední štěňátka a nejmladší členové rodiny se už nemohou dočkat!!!

BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA !!!

Náš výlet do Rakouska má šťastný konec a koncem srpna se naší Sami narodí její poslední štěňátka. Pokud chcete právě štěňátko od nás, neváhejte nás kontaktovat. Více informací o rodičích najdete zde.Menší video z naší dílny z výcvikového tábora na Strmilově (červen 2013). Snad se bude líbit.
Náš miláček Justinek pilně cvičí a dělá nám jen a jen radost :o)

Tatínek našeho vrhu Divine slavil úspěch na DUOCACIB v Innsbrucku !!!

MATEO / "JCh Asterix de Ria Vela"
10.8.2013 - V1 CAC, CACIB, BOB, BIG 4
11.8.2013 - V1 CAC, res.CACIBNaše SAMINKA "Blue Bell Beauty from Czech" si svoje poslední těhotenství užívá a moc jí to sluší !!!Nové fotečky z vrhu Always Be.

"Always Be My Miracle Touch of Heaven" / Toby
"Always Be My Side Touch of Heaven" / Side
"Always Be My Passion Touch of Heaven" / Amigo
"Always Be My Heart Touch of Heaven" / CharlieNáš JUSTIN "Bailar el Destino Touch of Heaven" pravidelně cvičí a moc ho to baví :o)

Máme další doplňující "pracovní" informace ze zkoušek, které jsme se dozvěděli nedávno. Jedinečný PERRY "Bailar con Pasión Touch of Heaven" a jeho úspěchy. Jen tak dál hoši :o)

2x Zkoušky vloh - I.cena
2x SZVP - I.cenaMáme skvělou zprávu. O víkendu jsme se zúčastnili MVZPR v Kostelních Střímelicích (13.-14.7.13) pod záštitou Retriever Klubu CZ a naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" úspěšně složila tuto nejvyšší zkoušku retrieverů a může se nyní pyšnit titulem "U" za jménem. Jsme na naší princeznu právem hrdí!!!Naše Sami "Blue Bell Beauty from Czech" začala hárat a tak jsme si koncem června udělali výlet do Rakouska za nádherným fešákem Mateem "JCh Asterix de Ria Vela". Doufáme, že koncem června se potvrdí, jestli byla naše mise úspěšná!!! Více informací o plánovaném vrhu Divine naleznete zde.Skvělá zpráva - naše Sami "Blue Bell Beauty from Czech" a Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" jsou obě GR-PRA 1 & PRA - prcd negativní. A právě proto se tímto výsledkem naše odchovy z vrhu Bailar, tak i Care For automaticky stávají po rodičích GR-PRA 1 negativní!!! Máme ohromnou radost!Nové fotečky z vrhu Bailar.

"Bailar con Amor Touch of Heaven" / Deisy
"Bailar con la Vida Touch of Heaven" / Elli
"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma
"Bailar con Estrellas Touch of Heaven" / Stella


Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" a její velká vášeň.Zúčastnili jsme se Klubové výstavy Konopiště RK CZ 1.6.2013 a myslím, že i přes počasí se nám dařilo a výstavu jsme si užili :o) Moc gratulujeme všem kamarádům i ostatním vystavovatelům k výsledkům!

"Care For You Touch of Heaven" / Hugo
Velmi nadějný 3 / třída dorost"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma
Velmi dobrá / mezitřída
"Eres Mia del Atrapasuenos" / Mia
Výborná 1, CAC / třída pracovní

ČEKATELKA ČESKÉHO ŠAMPIONA KRÁSY

Dnes, 1.6.2013, slaví naše Sami "Blue Bell Beauty from Czech" svoje 7. narozeniny. Máme naše zlatíčko moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší do dalších let!!!V Budapešti se konala Světová výstava psů a tak jsme vyrazily do Maďarska :o)

"Jch Bailar el Corazon Touch of Heaven" Angie

WORLD GUNDOGSHOW 17/05/2013 (Catherine Collins / IRE, Erinderry) / mezitřída
1st Exc, CAC

WORLD DOG SHOW 19/05/2013 (Ramune Kazlauskaite) / třída mladých
7 místo z 33 přihlášenýchNové fotečky našich odchovů z vrhu Care For.

"Care For Happiness Touch of Heaven" / Dipsy
"Care For Life Touch of Heaven" / Cassie
"Care For You Touch of Heaven" / HugoZúčastnili jsme se Klubové výstavy KCHLS v Humpolci 27.4.2013. Rozhodčí byli přísní, ale tak to má přeci být :o) Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" má hodně vyholené bříško od pana veterináře, když jsme byli na sonu ohledně potvrzení březosti, takže to na její výstavní kondici bylo znát. A také sobotní počasí bylo velmi teplé a třída pracovní přišla na řadu až později odpoledne, takže naše holčička už byla řádně otrávená, což se i odrazilo na jejím "veselém" pohybu :o) Ale nám nevadí. Už dlouho jsem si neužila tak prima den. Vládla zde velmi uvolněná a troufám si říct i přátelstká atmosféra, kterou jsem už dlouho na výstavě nezažila! Takže nás ani náš malý neúspěch až tak nevadil. Moc děkuje naší kamarádce Markétě Krejčové za perfektní předvedení naší Mii. Všem vystavovatelům gratulujeme k jejich úspěchům!

"Eres Mia del Atrapasuenos" / Mia
Velmi dobrá / feny třída pracovní

Naše zlatíčka mají moc rádi vodu a i hrátky v ní :o)


"Bailar el Destino Touch of Heaven" / Justin
"Blue Bell Beauty from Czech" / Sami
"Eres Mia del Atrapasuenos" / MiaZ chovatelské stanice v Maďarsku Glamour Gold nám přišla velikánská zpráva.
Angie získala za jediný víkend JCH Srbska. Jsme na ní moc pyšní!

"Bailar el Corazon Touch of Heaven" Angel

Odzaci CACIB Mezinárodní výstava (SRB) 20/04/2013 / třída mladých
CAJC, JBOB

Backo Petrovo Selo CAC, Národní výstava (SRB) 21/04/2013 / třída mladých
CAJC, JBOB, JBOGAkim "Always Be Mine Touch of Heaven" složil Canisterapeutickou zkoušku s plným počtem: 100b. + 1b. za vstřícnost. Jsme na něj moc hrdí a pyšní!Chodíme pravidelně cvičit a moc nás to baví.

3.ročník Prokopova poháru:

Bailar el Destino Touch of Heaven / JUSTIN - třída otevřená: 18. místo (20/100)
Bailar con Pasión Touch of Heaven / PERRY - Top třída: 6. místo (92/100)
Eres Mia del Atrapasuenos / MIA - Top třída: 5. místo (93/100)
Blue Bell Beauty from Czech / SAMI - Top třída: 17. místo (74/100)Jedinečný PERRY "Bailar con Pasión Touch of Heaven" a jeho úspěchy:

Canisterapeutické zkoušky 24.3.2013 - Ústí nad Labem
Dummy trial field / 7.4.2013 Konopiště - NOVICE: 2.místo
Working testy / 6.4.2013 Konopiště - třída M: 2 místo
Working testy / 6.4.2013 Konopiště - třída L: 4 místo
Working testy / 23.3.2013 Chřášťany - třída E: 2 místo, volba rozhodčích
Working testy / 23.3.2013 Chřášťany - třída L: 6 místoZúčastnili jsme se Mezinárodní výstavy v Českých Budějovicích. A dopadli jsme docela dobře :o)

psi třída mladý / 30.3.2013
"Bailar con Pasión Touch of Heaven" / Perry
Velmi dobrýpsi třída otevřená / 30.3.2013
Always Be My Love Touch of Heaven / Elliot
VýbornýNa jaro 2013 jsme plánovali štěňátka. Krytí proběhlo koncem února. Bohužel štěnátka v naší chovatelské stanici na jaře nebudou, ale plánujeme štěňátka na podzim. Více informací najdete zde.Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" začala hárat a tak jsem vyjely společně s kamarádkou Andrejkou s chovatelské stanice Glade of Silver do Rakouska. Pro naší princeznu jsme vybrali krásného a prověřené krycího psa - Flashe "InterCH & MultiCH & ÖJCH Little Violet's Energy Flash". I přes malé karamboly vše dopadlo tak jak má a doufáme, že brzy budeme mít malá, krásná štěňátka.Naše zlatíčka si užívají letošní zimu :o)

17.2.13, slaví naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 4. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za tak úžasnou holčičku.Z chovatelské stanice v Maďarsku Glamour Gold nám přišla další super zpráva.

"Bailar el Corazon Touch of Heaven" Angel

CACIB Budapest show 15.-17.2.2013, třída mladých / Maďarsko
Výborná 2 a Výborná 4Náš domovský cvičák pořádá školičku vystavování. Ráda bych tyto kurzy doporučila všem našim odchovům. Zde se naučíte, jak správně ukázat vaše zlatíčko. Více informací zde . Jeden kurz již proběhl a já byla požádána, abych připravila krátké video. Také pořádají výcvikové tábory a výlety, kde se můžete naučit jak správně rozvíjet přirozené vlohy vašeho miláčka. Více informací zde a zde .Je za námi lovecká sezóna 2012/2013 a proto jsem pro vás připravila menší video, abyste si mohli představit, jak si na Konopišti s našimi miláčky užíváme :o)Společně se svými kamarády jsme se zúčastnili DUOCACIB Brno 2.-3.2.2013. Všem gratulujeme k jejim výstavním úspěchům a těšíme na další výstavní výlet! A takto jsme dopadli:

psi třída mladých / 2.2.2013
Bailar el Destino Touch of Heaven / Justin
Velmi dobrýpsi třída mladých / 2.-3.2.2013
"Bailar con Pasión Touch of Heaven" / Perry
Velmi dobrý / Výborný

Náš domovský cvičák pořádá školičku vystavování. Ráda bych tyto dva kurzy doporučila všem našim odchovům. Zde se naučíte, jak správně ukázat vaše zlatíčko. Více informací zde . Také pořádají výcvikové tábory, kde se můžete naučit jak správně rozvíjet přirozené vlohy vašeho miláčka. Více informací zde .Naprosto úžasnou zprávu jsme dostali poslední víkend v lednu. A najde ani popsat, jak hrdí a pyšní jsme. Perry "Bailar con Pasión Touch of Heaven" se zúčastnil ve svých 14měsících MFTR Konopiště / 27.1.2013 a získal I. cenu, 186 bodů a úžasný titul CACT. Perry a Libore - jste opravdu borci!!!I když je velikánská zima, chodíme pilně cvičit s našimi zlatíčky :o)

Máme naprosto úžasnou zprávu. Další z vrhu Bailar podstoupili RTG vyšetření u MVDr. Deckera se skvělým výsledkem. Alma "Bailar en Alma Touch of Heaven" má DKK 0, DKL 0 a OCD negativní a Perry "Bailar con Pasión Touch of Heaven" má taktéž DKK 0, DKL 0 a OCD negativní!!!Z našeho Elliota "Always Be My Love Touch of Heaven" vyrostl nádherný pes!!!!Máme obrovskou radost. Náš Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven" podstoupil oficiální RTG s naprosto úžasným výsledkem - DKK 0/1, DKL 0/0 a OCD negativní!!! Naprosto úžasná zpráva!Po dlouhé výstavní pauze jsme se vydali dne 5.1.2013 na Národní výstavu do Brna.
Náš Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven" asi moc nepadl do vkusu pana rozhodčího
a odnesl si známku Velmi dobrá. I tak jsme si výstavu užili společně s našimi kamarády.Máme fotečky z nových domový našich dětiček z vrhu Care For. Moc děkujeme !!!

"Care For Happiness Touch of Heaven" / Dipsy
"Care For Faith Touch of Heaven" / Fejty
"Care For You Touch of Heaven" / Hugo
"Care For Life Touch of Heaven" / Cassie
"Care For Love Touch of Heaven" / Calypso
"Care For Emotions Touch of Heaven" / AmálkaŠťastný Nový rok 2013 !!!NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven