Slyším psí pláč ze Slovenska

2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

Přejeme krásné a pohodové Vánoce, plné pohádek, klidu, dobrého jídla a úsměvů.
Do Nového roku hlavně pevné zdraví, štěstí na každém kroku a optimismus do žil.Přidali jsme spoustu nových fotografií našich zlatíček do naší fotogalerie. Podívat se můžete zde.Pravidelně se účastníme honů na Konopišti. Letos si je užila naše Mia "Eres Mia del Atrapasueňos"
a šlo jí to moc dobře! Její temperament a radost z práce se plně projevila právě tady!!!

  

Už několik let se pravidelně účastníme Výcviku retrieverů v Kolodějích a proto jsem byla požádána o vytvoření videa k 10-letému výročí, které se promítalo na prosincovém vánoční večírku.
Můžete se podívat na malé ohlednutí za historií tohoto cvičáku :o)
Malé ohlédnutí za výcvikovým táborem ve Strmilov 2012.Všechna naše štěňátka mají svůj domov, přejeme jim jen to nej v jejich nových rodinách!!!01.12.2012 - nové portrétové fotografie a foto v postojích štěnátek najdete zde.Přišel čas a první chlapeček, pan modrý, odjel do jeho domova se svou novou rodinou. Přejeme mu jen to nej a plno skvělých zážitků. A nezapomeňte pane HUGO, máme Tě rádi a vždycky budeme!!!Náš velký, malý chlapeček Justinek "Bailar el Destino Touch of Heaven" oslavil svoje první narozeniny. Jsme rádi, že jsi tu s námi. Obohacuješ náš život každý den svým velkým srdcem!!!Dnes, 24. listopadu 2012 slaví naše štěňátka z vrhu Bailar svoje první narozeniny.
Justinku, Perry, Merline, Almičko, Angie, Pam, Daisy, Stelinko, Elinko - Vše nej děti naše!!!19.11.2012 - nové portrétové fotografie a foto v postojích štěnátek najdete zde.8.11.2012 - nové portrétové fotografie štěnátek najdete zde.Z chovatelské stanice v Maďarsku Glamour Gold nám přišla další úžasná zpráva.

"Bailar el Corazon Touch of Heaven" Angel

Budapest CAC-Derby show 03.11.2012, třída mladých / Maďarsko
Výborná 1, CAJC, Junior BOB Budapest CAC-DerbyŠtěňátkům jsou již 3. týdny. Vyfotili jsme pro vás pár nových portrétových fotografií. Najdete je zde.Nové fotečky našich štěňátek najdete zde a video zde.V sobotu 27.10.2012 se Perry "Bailar con Pasión Touch of Heaven" i přes nepřízeň počasí zúčastnil v Ejpovicích klubových podzimních zkoušek RK CZ a dopadl více než skvěle. Teprve ve svých 11. měsících získal plný počet bodů a titul r.CACT. Je to neuvěřitelné a já mohu jen popřát hodně dalších úspěchů.Dne 27.10.2012 se zúčastnila Calista "Always Be My Star Touch of Heaven" klubových podzimních zkoušek KCHLS ve Sloučené. Bohužel se první start nepovedl, ale Calista se účastní pravidelně Canisterapie u těžce nemocných lidí a i když bylo naplánováno udělat před zkouškami pauzu, život chtěl bohužel jinak a Calinka potěšila naposledy někoho, kdo odešel díky ní šťastný. A jelikož je canisterapie velmi psychicky náročná, vybrala si daň zrovna na zkouškách. Calinko, i tak si úžasná holčička, vždycky si byla a vždycky budeš. Zkoušek bude ještě mraky!!! Jsme na Tebe moc pyšní a nejen my!!!Nové fotografie našich štěňátek najdete zde.Dnes, 20.10.2012 složil Perry "Bailar con Pasión Touch of Heaven" Podzimní zkoušky, OMS Praha západ v I.ceně (182b./188b.) a to v necelých 11.měsících. Moc gratulujeme a přejeme další prac. úspěchy!

   

Nové fotografie našich štěňátek najdete zde.Nové informace v sekci Planovaná spojení najdete zde zde.Dne 6.10.2012 se zúčastnil Perry "Bailar con Pasión Touch of Heaven" WT CUPu Zahradiště, kde úspěšně dokončil třídu E (61/80).Moc gratulujeme a těšíme se na další pracovní úspěchy. Jen tak dál!Zúčastnili jsme se Klubové výstavy RK CZ v Oslavanech. A dopadli jsem takto:

Klubová výstavy RK CZ 22.9.2012 - OSLAVANY

feny třída mladých / Sandy Lane, UK
"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma
Velmi dobrá
psi třída mladých / Bob Lane, UK
"Bailar con Pasión Touch of Heaven" / Perry
Velmi dobrý
psi třída otevřená / Bob Lane, UK
Always Be My Love Touch of Heaven / Elliot
Velmi dobrý
psi třída otevřená / Bob Lane, UK
"Always Be My Passion Touch of Heaven" / Amigo
Velmi dobrý
feny třída pracovní / Sandy Lane, UK
Eres Mia del Atrapasueňos / Mia
VýbornáDostali jsme úžasnou zprávu. Calista "Always Be My Star Touch of Heaven" pravidelně navštěvuje pacienty s Alzheimerovou chorobou. Jsme na ní i její rodinu moc pyšní!!! Jen tak dál!Po dlouhé výstavní pauze jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavy 25.8.2012, kde naše Mia "Eres Mia del Atrapasueňos" získala známku V2 ve třídě pracovní. Máme velkou radost!

Naše štěňátka z vrhu Always Be oslavili 16.8.2012 svoje druhé narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! Elliotku, Akime, Calisto, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nej děti naše!!!


Z chovatelské stanice v Maďarsku Glamour Gold nám přišla další úžasná zpráva.

"Bailar el Corazon Touch of Heaven" Angel

Esztergom 12.8.2012, třída dorost / Maďarsko (Janka Janeková)
Velmi nadějná 1, nejlepší štěně, BOG, dorost BIS 5Ve dnech 7.-9.8.2012 proběhlo ve Francii krytí naší Sami "Blue Bell Beauty from Czech". Celý náš malý výlet za Furyem "MultiCh Furyo Noroy du Plessy" do věhlasné CHS du Bois de la Rayere se myslím víc než povedl. My doufáme, že za 2 měsíce se v naší chovatelské stanici narodí malé zlaté kuličky!

Po dlouhém zvažování a rozhodování jsme pro naší Sami nakonec vybrali jiného krycího psa. Je jím úžasný Furyo "MultiCh Furyo Noroy du Plessy". Pro více informací klikněte zde.Z chovatelské stanice v Maďarsku Glamour Gold nám přišla úžasná zpráva.

"Bailar el Corazon Touch of Heaven" Angel

Debrecen (noční výstava psů), 28.07.2012, třída dorost / Maďarsko (Dr. Judit Szilagyi)
Velmi nadějná 1, nejlepší dorost, BOG, dorost BIS 3Nové fotečky od rodiny "malého" Merlina / "Bailar con la Noche Touch of Heaven"

   

Pilně trénujeme na výstavy, které pro nás už brzy začnou :o)

Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven"Calista "Always Be My Star Touch of Heaven" jde ve stopách svojí maminky. Dne 15.7.2012 složila Canisterapeutické zkoušky s plným počtem bodů a dostala ještě dva body navíc za "vstřícnost" !!!Na Národní výstavě v Mladé Boleslavi 14.7.2012 měla naše chovatelská stanice svého zástupce v třídě dorostu. Perry "Bailar con Pasión Touch of Heaven" získal známku Velmi nadějný 4.Společně s kamarády z Kolodějí jsme se společně s naší Sami "Blue Bell Beauty from Czech" zúčastnili V. Středočeského derby retrieverů! Naše Saminka prokázala svůj přirozený temperament a výborné lovecké vlohy. Podzimní zkoušky jsme dokončily ve druhé ceně, kde se stal "osudným" právě onen temperament v disciplíně marking. Druhý den jsme nastoupily na vodní zkoušky, kde naše zlatíčko prokázalo, že je prostě úžasná. Dokončily jsme v první ceně, pouze s jedinou trojkou a bonus v podobě titulu res.CACT. Byly to úžasně strávené 2 dny a nejen my, ale všichni "Kolodějáci" derby dokončili!!!

Naše Mia "Eres Mia del Atrapasueňos" vypadá po jejích prvních štěňátkách moc krásně.Naše nová chovatelská naděje Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven" roste do krásy!Pár společných momentek po našem úspěchu na OVVR!!! :o)Na OVVR v Albeři 22.6.212 složili svou psí maturitu hned čtyři naše odchovy. Moc jim všem gratulujeme!!!

"Always Be My Star Touch of Heaven" / Calista - 232bodů
"Always Be Mine Touch of Heaven" / Akim - 198bodů
"Bailar con Pasión Touch of Heaven" / Perry - 206bodů
"Bailar el Destino Touch of Heaven" / Justin - 194bodůJako každý rok jsme odjeli s našimi zlatíčky na týdenní pobyt do Albeře ve dnech 16.-17.6.2012. Tentokrát jsem sebou vzala i svoje dva synovce (3 a 10 let) a kamarádka Lenka svou roční dcerku. Sice to bylo trošku náročnější, ale když se chce, všechno jde! I tak jsme si to moc užili jako každopádně vždycky :o) Celou fotogalerii z našeho pobytu si můžete prohlednou zde .Zúčastnili jsme se v hojném počtu Speciální a Klubové výstavy RK CZ na Konopišti. Náš Justin byl sice přihlášen i na neděli, ale usoudila jsem, že na výcvikovém táboře v Albeři mu bude lépe, než někde v horku na výstavě :o) A tak jsme v sobotu odjeli všichni směr Jižní Čechy! A tady jsou naše výsledky :o)

Speciální výstavy RK CZ 16.6.2012

feny třída štěňat / M. Woods, UK
"Bailar con la Vida Touch of Heaven" / Elinka
Velmi nadějný 1
psi třída štěňat / L. Kipps, UK
"Bailar el Destino Touch of Heaven" / Justin
Velmi nadějný 2
psi třída štěňat / L. Kipps, UK
"Bailar con Pasión Touch of Heaven" / Perry
Nadějný 3
psi mezitřída / L. Kipps, UK
"Always Be My Passion Touch of Heaven" / Amigo
Výborný
Klubová výstavy RK CZ 17.6.2012

psi třída štěňat / M. Woods, UK
"Bailar con Pasión Touch of Heaven" / Perry
Velmi nadějný 2Z chovatelské stanice v Maďarsku Glamour Gold nám přišla úžasná zpráva.

"Bailar el Corazon Touch of Heaven" Angel

Národní výstava Makó CAC 9.6.2012, třída štěňat / Maďarsko (Dr. Judit Szilagyi)
Velmi nadějná 1, nejlepší štěně, BOG, štěně BIS 5Jako první z vrhu Bailar udělala svou psí maturitu Elinka "Bailar con la Vida Touch of Heaven". Složila OVVR dne 2.6.2012 v Kyselce. Moc gratulujeme Elince i její rodině!Dostali jsme úžasnou novinku. Akim "Always Be Mine Touch of Heaven" vybojoval v sobotu 2.6.2012 na KV Lysá nad Labem Výborný 1, Vítěz třídy a Krajský vítěz !!! Jsme moc pyšní!Nové fotečky nám přišly od rodiny Tobyho.

Toby "Always Be My Miracle Touch of Heaven"

   

Dnes, 1.6.12, slaví naše Sami "Blue Bell Beauty from Czech" svoje 6. narozeniny. Máme naše zlatíčko moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší do dalších let!!!Dne 26.5. 2012 jsme jeli na MVP Litoměřice, kde náš Justin "Bailar El Destino Touch of Heaven" získal ocenění Nadějný 2. Sobotní den jsme si dostatečně užili společně s našimi přáteli.

   

Jezdíme nejen na výstavy, ale věnujeme se i loveckému výcviku našich zlatíček.

Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven"

   


Sami "Blue Bell Beauty from Czech"

   

Pilně trénujeme s naším benjamínkem Justinkem výtavní postoj a mohu říci, že nám to docela jde :o)Úplně neplánovaně jsme si udělali výlet na Světovou výstavu 2012, která se letos konala v Salzburgu. Vypravili jsem se tam i s naším Justinek, kterého jsem si vyfotila s jeho dědečkem :o)

Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven" & Tane MultiCh Majik Finders Keepers

   

Udělali jsem si krásný sobotní výlet za našimi přáteli a také se podívat za našemi odchovečky z vrhu A. Počasí nám přálo, psiska se náramně vyřádili a proto se už těšíme, až si zase tuto návštěvu zopakujeme.
"Always Be Mine Touch of Heaven" / AkimNové fotečky jsme dostali od majitelů "malé" Elinky. Moc děkujeme a těšíme se na další!

"Bailar con la Vida Touch of Heaven" / Elinka

   

Ve dnech 12.-13.5.2012 jsme se zúčastnili Klubové & Speciální výstavy retrieverů v Humpolci pod záštitou KCHLS. Náš benjamínek Justinek si nevedl vůbec špatně. První den byl druhý za kamarádem Maxem a v neděli dokonce třídu štěňat vyhrál. Jsme na něj právěm hrdí :o) I přes špatné počasí(déšť, vítr) jsme si výstavu moc užili a všem našim přátelům a kamarádům moc gratulujeme k jejich krásným výsledkům.

Klubová výstava retrieverů Humpolec 12. 5. 2012

Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven"
Velmi nadějný 2 / Mr. Jim Richardson, UK


Speciální výstava retrieverů Humpolec 13. 5. 2012

Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven"
Velmi nadějný 1 / Mrs. Audrey Richardson, UKPřipravili jsme pro vás kratší video z Prokopova poháru. Snad se bude líbit :o)Náš benjamínek Justinek nás jen a jen překvapuje. Ve svých 5měsících už krásně aportuje z vody!!!

   

Nové fotečky jsme dostali od rodin "našich" dvou holčiček. Je vidět, že se mají nádherně.

"Bailar con Amor Touch of Heaven" / Deisy

"Bailar en Cielo Touch of Heaven" / Pam

   "Bailar con Pasión Touch of Heaven" / Perry (foto Touch of Heaven)

   

Jako i loni, jsme se zúčastnili Prokopova poháru (21.4.2012) pořádáný naším domovským cvičákem - Výcvik retrieverů. Naše barvy hájily nejen naše holky, ale také naše odchovy a myslím, že jsme nedopadli vůbec špatně. Byl to opravdu úžasný den strávený ve společnosti přátel, známých a hafanů.


Naše výsledky

Perry "Bailar con Pasión Touch of Heaven" & Libor / třída juniorů (6) - 1.místo!!!
Justin "Bailar el Destino Touch of Heaven" / třída juniorů (6) - 5místo :o)
Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven" & Lenka / open třída (21) - 13místo :o)
Sami "Blue Bell Beauty from Czech" / třída open (21) - 2místo!!!
Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" / třída Top (13) - 6místo :o)


   Udělali jsme si velmi příjemné cvičící dubnové odpoledne a musím říct, že jsme si to náramně užili :o)

   

   

Natočili jsme menší video s naším Justinem, který je naše nová chovatelská naděje :o)Navštívila jsem společně se známými, kteří si zde vybírají štěňátko, chovatelskou stanici Brdské Zlato. Byla to moc prima návštěva, kde jsme udělali pár foteček malých lumpíků :o)

   

S naším Justinkem pořád pilně cvičíme a je to kluk šikovný. Dělá nám velikou radost.

   

Dostali jsme nové fotečky a informace z nových rodin našich lumpíků z vrhu Bailar :o)

"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma

   "Bailar con la Noche Touch of Heaven" / MerlinMěla jsem tu možnost podívat se do chovatelské stanice Bonett Bride.

   

O víkendu jsem vyrazila s kamarádkou na Mezinárodní výstavu do Nitry (24.-25.3.2012). Náš malý Justin "Bailar El Destino Touch of Heaven" získal oba dva dny ocenění Velmi Nadějný (pořadí se nezadávalo) a moc krásné posudky. Moc jsme si výlet na Slovensku užily a už se těšíme na další o:)

   

Během posledního měsíce jsem řešila pro "nás" velmi nepříjemnou záležitost. I přesto, že pro můj chov vše dopadlo dobře, doufám... je to věc, která se prostě neodpouští. Příště se budu řídit heslem důvěřuj, ale prověřuj!!! Tato zkušenost mě naučila, že ne všichni konají tak, jak kážou. Zklamání je opravdu veliké!!!

>>>>>> Abyste byli v obraze, tady si můžete přečíst o co jde. Názor si udělejte sami. <<<<<<Náš malý Justinek roste do krásy!!!

S naším malým princem Justinkem pilně trénujeme. Svojí maminku náš malý nezbeda určitě nezapře :o)

   

Máme nové fotečky našich miláčků z vrhu Bailar z jejich nových rodin.


"Bailar con la Vida Touch of Heaven" / Elinka

   


"Bailar en Alma Touch of Heaven" / Alma

   


"Bailar con Estrellas Touch of Heaven" / Stella

   

Společně s kamarádkou jsme nafotily nové fotečky našeho malého Justina. Je to opravdu velikánský krasavec a dělá nám jen a jen radost. Už se těšíme na jeho první krůčky životem!

Natočili jsme malé video s naším novým členem rodiny. Doufáme, že se bude líbit!
Dnes,17.2.12, slaví naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 3. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za tak úžasnou holčičku.Náš malý Justínek roste jako z vody. Je to úžasný chlapeček a jsme moc rádi, že zůstal v naší rodině!!!

   

V době velikých mrazů jsme se s Miou nezalekly a vyrazily společně s kamarádkou Lenkou, Meggie a Rockym si parádně zacvičit. Bylo to moc prima a už se těšíme na další společné cvičeníčko :o)

   Doma nakonec zůstává Justin "Bailar El Destino Touch of Heaven". Je to naše malé princátko :o)Udělali jsme si výlet na DUOCACIB Brno ve dnech 4.-5.2.2012. Náš Elliotek dostal jak v sobotu tak v neděli známku Velmi dobrá . Děkuji tím Lence Nokič za krásné vystavení našeho zlatíčka :o)

   

Všechna naše štěňátka už mají svoje páníčky. Doufáme, že se budou mít stejně dobře jako u nás doma :o)I od malé princezničky Elinky nám přišly krásné fotečky. Moc děkujeme :o)

"Bailar con la Vida Touch of Heaven"

   

Nejdále putovala "naše" Angel a to až do Maďarska do chovatelské stanice Glamour Gold. Dostali jsme zprávy i fotečky, že se malá Angie má krásně a v novém domově se jí určitě moc líbí :o)

"Bailar el Corazon Touch of Heaven"

   

Od rodiny malé Almy jsme dostali první fotečky. Je vidět, že se má naše malá princezna moc dobře!!!

"Bailar en Alma Touch of Heaven"

   

I od rodiny "našeho" Tobyho jsme dostali nové fotečky z dovolené na horách. Moc děkujeme! :o)

"Always Be My Miracle Touch of Heaven"

   

Dostali jsem nové zprávy od rodiny "našeho" Sidíka. Je vidět, že má královský život :o)

"Always Be My Side Touch of Heaven"

   

V pondělí 16.1.2012 nás doma navštívil MVDr. Skala. Naše štěňátka mají za sebou čipování a první očkování. Všechna byla moc statečná. A také jsem nafotili nové fotečky v postojích. Více zde.Přídány nové fotečky štěňátek. Více zde.Náš Elliot si vyběhal známku Výborná na Národní výstavě v Brně, 7.1.2012.Nafotili jsem další portréty našich štěňatek. Všechna byla moc šikovná a tady se na ně můžete podívat.NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven