Slyším psí pláč ze Slovenska

2008   2009  2010   2011   2012   2013   2014   2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021   2022   2023

Šťastný Nový rok 2012 všem!Nafotili jsem první fotečky v postojích. Všechna naše štěňátka byla moc šikovná a na výsledek našeho snažení se můžete podívat zde. Velké díky patří kamarádce Markétě, která nám s focením moc pomohla.

Těsně před Vánocemi máme pro Vás jednu velmi smutnou zprávu. I když jsme dlouho bojovali o život pana černého, tento urputný boj jsme bohužel nakonec prohráli. Tato událost je velice bolestivá pro naší rodinu a proto děkujeme všem našim přátelům za jejich podporu! Ostatní štěňátka se mají čile k světu.Amigo "Always Be My Passion Touch of Heaven" a jeho panička Anička se zúčastnili vánočního závodu a šlo jim to určitě moc dobře! Moc děkujeme za fotečky a už se těšíme na další!Připravili jsme pro Vás malé video s prvních dnů života našich štěňátek!Našim štěňátkům je něco přes 2 týdny a se mají čile k světu. Všechna už vidí a v porodní bedně je hodně živo a hodně veselo! Nafotili jsme i nové fotečky, na které se můžete podívat zde.Našim štěňátkům je už před týden a všechna se mají dobře tak jako jejich maminka Mia. Krásně rostou, mají se čile k světu a dělají nám jen samou radost. Více informací o našem vrhu Bailar najdete zde.Už jsem byli několikrát s naší Sami nahonech a potkali jsme tam spoustu našich známých a kamarádů.Dnes, 24.11.2011 se narodila naší Mie "Eres Mia del Atrapasuenos" štěňátka. A to v počtu šest sladkých princezen a čtyři statní klučíci. Maminka a štěňátka se mají čile k světu. Více informací zde.Naše budoucí maminka Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" se pomalu připravuje na porod. Už je vše připravené na velký den. Více informací o našich štěňátkách a jejich rodičích najdete zde.

   

Začalo období honů a společně s naší Saminkou jsme se jich začaly pravidelně účastnit. Hony na Konopišti jsou pro nás velkým zážitkem a Saminka i já si je užíváme úplně maximálně... prostě jak to jen jde o:)

   Další z našich odchovů se podrobil vyšetření na dysplazii v Českých Budějovicích u MVDr. Šebka CSc. Benny "Always Be My Baby Touch of Heaven" má DKK 0/2 a DKL 0/0. Máme ohromnou radost.Náš "malý rošťák" Elliotek "Always Be My Love Touch of Heaven" složil v pátek 28.10.2011 svojí "psí maturitu" na OVVR v Libštátě. Jsme na naše temperamentní zlatíčko všichni moc hrdí!

Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"

   

   

Na naší budoucí mamince je pomalu vidět, že co nevidět tu budeme mít malá šťěňátka :o)

Mia "Eres Mia del Atrapasuenos"Máme další zdravotní výsledky vrhu Always Be. Calista "Always Be My Star Touch of Heaven" má DKK 0/0 a ED 0/0. Její bratr Akim "Always Be Mine Touch of Heaven" má DKK 0/0 a ED 1/0 !!!

Máme ohromnou zprávu! Naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" bude koncem listopadu maminkou. Naše cesta do Holandska za Nigelem "Multi Ch. Majik Truth or Dare" byla úspěšná. Pokud máte zájem o štěňátko z této unikátní kombinace, neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete zde.

   

Pilně chodíme cvičit s našimi zlatíčky a pomalu připravujeme našeho Elliotka na jeho první zkoušku dospělosti tj. absolvovaní OVVR. A zažijeme u toho spolu s našimi kamarády spoustu legrace a zábavy.


Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"
Sami "Blue Bell Beauty from Czech"V pátek 30.9.2011 se podrobil náš Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven", tak i jeho bratr Monty "Always Be With You Touch of Heaven" oficiálních RTG s naprosto úžasným výsledkem. Oba dva mají DKK 0/0 a DKL 0/0. Doufáme, že se brzy dozvíme od jejich sourozenců podobné zprávy!!!Udělaly jsme si "malý" výlet do Holandska, kde byla naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" nakryta ve dnech 24.-25.9.11 Nigelem "Multi Ch. Majik Truth or Dare". Ze srdce doufáme, že naše cesta ponese za 2 měsíce ovoce a my budeme mít štěňátka! Pokud byste měli zájem, více informací najdete zde.

   

Po dlouhé době jsme si udělali výstavní víkend a vyrazili jsme společně s přáteli na Moravu. Jeli jsme sice pouze podpořit naše odchovy, ale i tak jsem si to moc užili a už se těšíme, až si tento výlet zopakujeme!


Národní výstava Brno 17. 9. 2011

Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"
Výborný 5 (třída mladých)

 

Calista "Always Be My Star Touch of Heaven"
Výborná (třída mladých)

   Klubová výstava RK CZ Oslavany 18. 9. 2011

Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"
Velmi dobrý (třída mladých)Amigo "Always Be My Passion Touch of Heaven"
Velmi dobrý (třída mladých)Calista "Always Be My Star Touch of Heaven"
Velmi dobrá (třída mladých)br />


Akim "Always Be Mine Touch of Heaven"
náš malý deposeda má teď pubertální období, takže oba dny "neposouzen"

Konečně je to tady: naše Španělka Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" začala hárat a v několika málo dnech pojedeme za jejím ženichem Nigelem "Multi Ch. Majik Truth or Dare" do Holandska. Doufáme, že vše dopadne podle našich představ a koncem listopadu budeme mít malá zlatíčka :o) Pokud byste měli zájem právě o štěňátko z naší chovatelské stanice, tak více informací najdete zde.

   

Jelikož jsou naše zlatíčka velmi pracovně nadaná a hlavně je baví aportování, pravidelně chodíme nejen na cvičák do Koloděj, ale jezdíme také cvičit v každé volné chvilce s našimi kamarády. A moc nás to baví :o)

Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"           Mia "Eres Mia del Atrapasuenos"

 


Sami "Blue Bell Beauty from Czech"             /              naše zlatíčka společně        

 

27.8.2011 se konala Mezinárodní výstava v Mladé Boleslavy, kde naše barvy hájily naše dva odchovy: Akim & Calista. Oba dva nejsou zrovna v nejlepší výstavní kondici, ale i tak si výstavu užili :o)

Akim "Always Be Mine Touch of Heaven": Velmi dobrý (třída mladých)
Calista "Always Be My Star Touch of Heaven": Velmi dobrá (třída mladých)

Strávily jsme naprosto super týden na Výcvikovém táboře v Albeři pořádáný naším mateřským cvičákem v Kolodějích. Počasí nám víc než přálo a obě naše holky, tak i samozřejmě já, jsme si výcvik moc užily pod skvělým vedením Jiřinky Kantorové. Zúčastnily jsme se i tradičního Platošova poháru. Už se těšíme na další rok a moc děkujeme všem organizátorům za skvěle strávený týden na táboře!

   

Krásné fotečky z oslavy "malého" Sidíka nám poslala jeho rodiny. I on měl krásnou oslavu svých prvních narozenin, včetně super dortíku a krásných dárků. Moc děkujeme za úžasné fotečky, které jsme obdrželi!

"Always Be My Side Touch of Heaven"

   

I náš "malý" Amigo oslavil spolu se svou rodinou svoje první narozeniny. I on si užil svůj první velký den, dostal krásný dortík a spoustu dárečků. Moc děkujeme za krásné fotečky a těšíme se na další!

"Always Be My Passion Touch of Heaven"

   

Přišly nám fotečky z oslavy prvních narozenin našeho "malého" Benyho. Je vidět, že si svoje první narozeniny užil a oslavil je v kruhu milující rodiny. Moc děkujeme za fotečky!

"Always Be My Baby Touch of Heaven"

   

Naše štěňátka z vrhu Always Be slaví právě dnes: 16.8.2011 svoje první narozeniny, všem přejeme jen to nej do dalších let! Hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka, pohody a spoustu krásných zážitků.
Elliotku, Akime, Calisto, Angel, Amigo, Toby, Benny, Side, Charlie, Monty - Vše nej!
Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"Jako poděkování našemu "mateřskému" cvičáku v Kolodějích jsme pro vás připravili menší sestřih toho, co všechno jsme se naučili a ještě naučíme. Všem výcvikářům v čele s Evou a Jindrou patří velké díky!Dostali jsme krásné fotografie "malého" Sidíka, který si užíval se svou rodinou na dovolené v Itálie.
Je to opravdu velký kluk, který roste do krásy! Moc děkujeme za krásné fotečky!

"Always Be My Side Touch of Heaven"

      Konečně jsme se dočkali a první srpnový víkend jsme vyrazili na dovolenou do malebné vesničky poblíž Jičína. I když nám počasí moc nepřálo, užili jsme si společně s naší rodinou i přáteli moc krásných výletů
do Českého ráje a na nedaleké hrady i zříceniny! Týden utekl jako voda, ale my jsme ho dostatečně využili!

   

Do fotogalerie byly přidány nové fotografie. Více zde.I od rodiny "našeho" krasavce Amiga přišly nové fotečky z prázdnin. Moc za ně děkujume!

"Always Be My Passion Touch of Heaven"Z "našeho" Montyho vyrostl velký fešák, moc děkujeme za poslané fotečky!

"Always Be With You Touch of Heaven"Nezahálíme a pravidelně cvičíme naše. Mia i Elliot jsou moc šikovní a my jsme na ně právem pyšní :o)

Nové fotečky nám přišly i od rodiny Tobyho, z kterého vyrostl krásný, mladý pes.

"Always Be My Miracle Touch of Heaven"

 

Začátkem července jsme se jeli podívat na Světovou výstavu do Paříže. Jela s námi i naše Mia, která se tady znovu setkala se svým chovatelem Leandrem. Výstava ve Francii se mi moc líbila, vystavovalo se zde hodně krásných psů a bylo se opravdu na co dívat. Organizace výstavy i uspořádání kruhů mě velmi a mile překvapila. Ač nebylo moc prostoru na vidění krás Paříže, přesto jsem si tento krátký výlet užila :o)Nedávno jsme dostali novou fotečku od rodiny "malého" Amiga :o) Aničko, moc ti děkujeme!

"Always Be My Passion Touch of Heaven"Po krátké odmlce jsme opět zavítali do Brna na Mezinárodní výstavu, která se tentokrát konala 25.6.2011. Naše barvy hájily hned čtyři naše zlatíčka. Ve třídě mladých získal náš Elliot ocenění Výborná 4 a vylínalý Akim získala známku Velmi dobrá. Poté nastoupila ve třídě mladých Calista, která není ve výstavní kondici a rozhodně panu rozhodčímu, preferující "mohutné typy" nepadla do oka a vyběhala si od něho známku Dobrá. Jako poslední nastoupila naše Mia a jelikož ani ona není typ mohutné feny, tak si
i ona "vysloužila" známku Velmi dobrá. A výborná zpráva nakonec: Deniska společně s Akimem získali v soutěži Junior Handling 50b/60b :o) Moc jim oběma gratulujeme a přejeme jim další společné úspěchy!


Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"                    Mia "Eres Mia del Atrapasuenos"

            Výborný 4 (třída mladých, 9psů)                                       Velmi dobrá (otevřená třída, 10fen)

     

Opět k nám, resp. ke kamarádce Lence, zavítal na týden "náš" chlapeček Monty. Vyrostl z něj nádherný pes, který svoje rodiče opravdu nezapře. Jsme rádi, že s ním můžeme strávit zase nějaký čas :o)

"Always Be With You Touch of Heaven"

    

Naše Mia absolvovala SZVP v Kostelci nad Černými Lesy v II. ceně. Je to prostě naše holka šikovná!Přinášíme krátké video, kde je zachycena naše Mia a její cvičební nasazení :o)Dnes, 1.6.2011, slaví naše Sami "Blue Bell Beauty from Czech" svoje páté narozeniny! Přejeme naší holčičce jen to nej do dalších let. Hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka, pohody a spoustu krásných zážitků s její rodinou. Je to naše trpělivé zlatíčko plné nezdolného elánu. Saminko, máme tě moc rádi!!!Udělali jsme si výlet a navštívili jsme Akima a Calistu u nich doma. Oba jsou nadmíru spokojení a mají se naprosto královsky. My děkujeme za milé přijetí i příjemné pohoštění a už se těšíme na další návštěvu ;o)

"Always Be Mine Touch of Heaven"                     "Always Be My Star Touch of Heaven"

 

V neděli 22.5.11 jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy v Litoměřicích. Pro našeho benjaminka Elliota to byla v jeho 9měsících premiéra ve třídě mladých a rozhodně nám ostudu neudělal :o) Po něm, po delším čekání (byl pouze jeden kruh), nastoupila Mia do třídy otevřené. Podcenila jsem účast den před výstavou na zkouškách a tato naše sobotní aktivita se projevila na konečném výsledku. Ale i tak jsme dostali krásné posudky a užili si krásný, slunečný nedělní den ve společnosti našich přátel. A tady jsou naše výsledky:

Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" - Velmi Dobrá (otevřená třída, 6fen)
Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"- Výborný 2 (třída mladých, 2psi)Dne 21.5.11 naše Mia absolvovala Working Testy pod taktovkou Retriever Sportu.
Ve třídě E získala 79bodů a krásné 9.místo. Je to naše holka šikovná a my jsme na ní moc hrdí!Snažíme se co nejvíce rozvíjet pracovní "schopnosti" našich zlatíček a doufáme, že se nám to daří :o)

 

Nové fotečky nám přišly i od rodiny "našeho" Amiga. Je vidět, že z něho roste velký krasavec :o)

"Always Be My Passion Touch of Heaven"

     

"Malý" Monty si užívá vodních radovánek. Moc děkujeme za krásnou fotečku!

"Always Be With You Touch of Heaven"Dne 7.5.2011 jsme se zúčastnili Klubové výstavy retrieverů pod taktovkou KCHLS, která se tentokrát konala v krásném prostředí Závodiště Zlatá podkova v Humpolci. A takto jsme dopadli:

Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" - Výborná (otevřená třída, 17fen)
Elliot "Always Be My Love Touch of Heaven"     Benny "Always Be My Baby Touch of Heaven"
Nadějný (třída dorost, 9psů)                                              Nadějný (třída dorost, 9psů)

            


Akim "Always Be Mine Touch of Heaven"           Calista "Always Be My Star Touch of Heaven"
Velmi Nadějný 2 (třída dorost, 9psů)                                 Velmi Nadějná 2 (třída dorost, 3feny)

     

I od rodiny "našeho" lumpíka Charlieho přišly nové fotečky. Moc za ně děkujeme a už se těšíme na další!

"Always Be My Heart Touch of Heaven"

 

Naše Mia obsadila na WT Konopiště ve třídě E 8.místo z 16psů!!! Je to naše holka šikovná!Naše Mia se dnes podrobila vyšetření očí na DOV a je prostá všech dědičných vad a chorob!!!
Máme ohromnou radost!!!Udělali jsme si výlet za Prahu a navštívili jsme "naše" dvě štěňátka Akima i Calistu. Počasí nám moc nepřálo, ale i přesto jsme si to užili naprosto maximálně a udělali i pár fotek. Andreo a Eriku, moc děkujeme za úžasné přivítání, pohoštění a také za to, jaký úžasný domov u vás mají "naše" zlatíčka!

"Always Be Mine Touch of Heaven"                     "Always Be My Star Touch of Heaven"

 

Připravili jsme pro vás malé ohlédnutí a stručné shrnutí naší účasti na Prokopově poháru. Užijte si to!Nové zprávy i fotečky nám přišly od Sidíka, ze kterého též roste krásný, mladý pán :o)

"Always Be My Side Touch of Heaven"

 

17.4.2011 jsme se zúčastnili s naší Miou a Elliotem prvního ročníku Prokopova poháru, který pořádal Výcviku retrieverů v Praze. Moc se nám tato akce líbila a také jsme zjistili, že máme ještě co zlepšovat!Z Montyho roste veliký krasavec. Moc děkujeme za nové fotečky!

"Always Be With You Touch of Heaven"Z "naší" sladké Angel vyrostla mladá, nádherná princezna. Moc děkujeme její rodině za pěkné fotky!

"Always Be My Angel Touch of Heaven"I od majitelů Benyho nám přišly nové fotečky. Moc děkujeme a už se těšíme, až se uvidíme osobně :o)

"Always Be My Baby Touch of Heaven"

    

Nové fotečky nám přišly od majitelů Tobyho, kterého máme tu čest potkávat v Kolodějích na cvičáku.

"Always Be My Miracle Touch of Heaven"Za velké pomoci našich kamarádů jsme během našeho cvičení pořídili krátké video z našeho společného výcvikového dopoledne. Doufáme, že se vám bude líbit. V hlavní roli naše superstar Mia :o)Přípravy na nadcházející zkouškovou sezónu jsou u nás v plném proudu. Takže bacha na nás :o)Po delší době nám přišly nové fotečky našich miláčků. Je vidět, že Akimek i Calista se mají naprosto spokojeně. Moc děkujeme za nové informace a fotečky. Už se těšíme, až se uvidíme osobně :o)Zúčastnila jsem dvou kurzů vystavování pod taktovkou Výcviku retrieverů v Praze a vytvořila jsem několika minuté video jako shrnutí atmosféry, která na této akci panovala. Snad se bude video líbit :o)První březnový víkend jsem strávila s holkama a mým synovcem ve společnosti našich kamarádů
v krásném prostředí Lipenské přehrady. Moc jsme si tento výlet užili a už se těšíme na další.22.2.11 jsme se společně s Miou zúčastnili prvního kurzu vystavování, který pořádal Výcvik retrieverů. Byla skvělá atmosféra, dozvěděli jsme se, jak dopilovat některé naše chyby a už se těšíme na další kurz.Dnes, 17.2.2011, slaví naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje druhé narozeniny. Přejeme naší španělské princezně jen to nej do dalších let. Hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka, pohody a spoustu lumpačin, které dokáže jen ona vymyslet. Je to náš miláček a zlatíčko, které je plné nezdolného temperamentu. Už se moc těšíme na její první štěňátka, které plánujeme na léto / podzim tohoto roku.16.2.2011 slavil náš vrh "Always Be" 6měsíců. Všem našim štěňátků přejeme jen to nej do dalších dnů.Dnes, v polovině února, jsme byli pocvičit jak s dummy tak i se zvěří. Obě dvě naše slečny byli moc šikovné a dělají své paničce jen a jen radost :o) Jsem na své dvě holky moooc hrdá !Od pátku 4.2.2011 jsme měli na týden na návštěvě, resp. u kamarádky Lenky, našeho "malého" rošťáka Montyho, který s námi odjel společně s maminkou na víkend do Brna, kde se viděl se sourozenci.

"Always Be With You Touch of Heaven"

    

Výstavní premiéra našich štěňátek na DUO CACIB Brno 5.-6.2.2011 dopadla více než skvěle. V sobotu do třídy štěňat nastoupili hned 3 naše mladé naděje. Malý Akimek si vyběhal se svou paničkou známku Velmi nadějná s krásným posudkem. V ten samý okamžik nastoupily do kruhu bok po boku naše dvě slečny: Angel to s Karolínkou šlo výborně a dostali známku Velmi nadějná 2. Malá Calista si mírně postavila hlavu, nechtělo se jí moc běhat v kruhu a tak si vysloužila "pouze" známku Nadějná 3, ale i tak
s krásným posudkem. V neděli nastoupila pouze "naše" malá Angel a společně s Milkou, která jí úžasně předvedla, si odnesla ocenění Velmi nadějná 1. Všechna štěňátka dostala úžasné posudky, což je pro mě hlavní kritérium. Všem majitelů moc děkuji, že přijeli, předvedli "naše" štěňátka a už se těším na další shledání, a to nejen výstavní. Samozřejmě gratulujeme všem našim kamarádům k jejich výsledkům. I přes to, že se naše Mia rozhodla hárat týden před výstavou, jsme si tento víkend díky přátelům užili :o)

"Always Be Mine Touch of Heaven"            "Always Be My Angel Touch of Heaven"

    

"Always Be My Star Touch of Heaven"             "Always Be My Angel Touch of Heaven"

            

Jen tak pro informaci: pražský Výcvik retrieverů pořádá výcvikové tábory a také přípravu na výstavní handling. Myslím, že je to dobrá příležitost, jak se naučit novým dovednostem s vaším miláčkem :o)Abychom nezaháleli, tak jsme postupně vyrazili cvičit jak se Sami, tak i s Miou. Obě jsou to holky šikovné a dělají nám jenom radost. Společně s kamarády jsme pocvičili jak klasický aport s dummy, tak i se zvěří.

    

Zlatíčko Elliotek si pomalu ale jistě osvojuje umění aportování. Opravdu v ničem nezapře svou mamku :o)

    

Nové fotečky nám přišly od rodiny "malého" Benyho. Roste nám z něho nádherný pes.

"Always Be My Baby Touch of Heaven"

    

Měla jsem to potěší a byla jsem osobně u toho jak se dvě naše štěňátka učí základní ovladatelnosti, poslušnosti a aportování pod dohledem zkušených výcvikářů v Praze - Kolodějích. "malý" Toby i jeho "nezbedný" bráška Elliot si vedli moc krásně a my jsme na ně právěm hrdí. Jen tak dál, pánové :o)

"Always Be My Miracle Touch of Heaven"        "Always Be My Love Touch of Heaven"

    

I od rodiny "našeho" Charlieho přišly nové fotečky. Je vidět, že se má náš "malý" princ nádherně.

"Always Be My Heart Touch of Heaven"

    

Přišly nám nové zprávičky od rodiny "malé" Angel z které roste sladká a nádherná psí slečna. Moc děkujeme za krásné fotečky a moc se těšíme, až se uvidíme osobně v Brně!

"Always Be My Angel Touch of Heaven"

    

Od pátku 7.1.2011 je u nás na návštěvě, resp. u kamarádky Lenky, "náš" milovaný Amigo, z kterého roste krásný mladík. Je to velký mazel a společně s naším Elliotem si spokojeně hrají a dovádějí.
Myslím si, že týdenní odloučení od jeho rodiny je pro něj po boku svého brášky snesitelnější :o)

"Always Be My Passion Touch of Heaven"

    

Jako minulý rok jsme se 8.1.2011 zúčastnili Národní výstavy v Olomouci. Naše Mia se předvedla v meitřídě a jen kvůli "nevýstavní srsti" dostala od pí. Čečrdlové známku Velmi dobrá. Z této výstavy jsem odjížděla s velmi rozporuplnými pocity. Ale i tak jsme si díky přátelům tuto sobotu užili. Velké díky patří samosřejmě Markétě s chovatelské stanice Zlatý tesák za krásné předvedení naší princezny.Do Nového roku přejeme nejen našim známým ale i všem ostatním hodně lásky, zdraví, štěstí a všeho nejlepšího. A hlavně hodně radosti a úspěchů s vašimi čtyřnohými miláčky.

NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven