TOPlist


2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014    2015    2016    2017    2018    2019    2020

JCH CZ RIGHT HUNTER GRACE N'FAVOR

>>> !!! CHOVNÝ PES !!! <<<
>>> IMPORT RUSKO <<<>>> JUNIOR ŠAMPION ČR <<<
>>> ŠAMPION ČR <<<


>>> Kompletní zdravotní výsledky <<<

DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg
GR - PRA 1: čistý
GR - PRA 2: čistý
PRA - PRCD: čistý
GRMD: čistý
DM *(SOD1A): čistý
NCL5 Golden Retriever: čistý
PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných chrob (4/2020)
GONISKOPIE: čistý (4/2020)
ICT-A: přenašeč
štítná žláza: laboratorně v normě
plnochrupý, skus nůžkový
28.7.2020 nebude pro nás již den jako každý jiný, neboť jsme dostali velmi smutnou zprávu od majitelů našeho odchovu. Mia jr. "Eres Mi Sueňo Touch of Heaven" odešla za duchový most kvůli zákeřné rakovině. Je nám to moc líto, že odešla tak brzy a tak mladá. Budeme na ní s láskou vzpomínat.

Měj se tam nahoře krásně, holčičko naše! Máme Tě moc rádi! Pozdravuj tam ostatní naše zlatíčka!Naše štěňátka z vrhu Flamear oslavili 24.7.2020 svoje páté narozeniny! Vše nej děti naše!!!Naše štěňátka z vrhu Glamour oslavili 15.7.2020 svoje páté narozeniny! Vše nej děti naše!!!Štěňátkům z CHS Gracious Golden je už 6 týdnů a tak jsme jeli nafotit fotečky v postoji a portréty. Musím říct, že jsem nadšená, jak jsou štěňátka vyrovnaná nejen v exteriéru. Jsou to hravá, veselá štěňátka. A o to víc mě mrzí, že jsme si nemohli nechat z tohoto vrhu holčičku. Tak snad příště :o)

>>> červený kluk <<<

   

>>> hnědý kluk <<<

   

>>> fialová holčička <<<

   

>>> oranžová holčička <<<

   

>>> stříbrná holčička <<<

   

>>> zelená holčička <<<

   

Tristan "JCH CZ Right Hunter Grace N'Favor" absolvoval v rámci zdravotní prohlídky krevní testy a vše, včetně štítné žlázy, je naprosto v pořádku. Jsme rádi, že je skoro v 5 letech naprosto zdráv :o)

Štěňátka z CHS Gracious Golden mají už 4 týdny a tak jsme je byli navštívit. Jsou to úžasné chlupaté kuličky. Máme ohromnou radost jak je tento vrh vyrovnaný. Moc se těšíme na další návštěvu.

>>> červený kluk <<<

   

>>> hnědý kluk <<<

   

>>> fialová holčička <<<

   

>>> oranžová holčička <<<

   

>>> stříbrná holčička <<<

   

>>> zelená holčička <<<

   

I přes náročnou dobu v poslední době se snažíme pravidelně cvičit a užívíme si spoustu legrace :o)

   

   

Úžasná zpráva přišla z CHS Gracious Golden. 21.4.2020 se tam narodila štěňátka po našem Tristanovi v počtu čtyři holčičky a dva klučíci. Všechna štěňátka jsou již zadaná a mají se čile k světu. Máme opravdu obrovskou radost. Už se těšíme, až se na ně pojedeme podívat a pomazlit je :o)

   

Tristan "JCH CZ Right Hunter Grace N'Favor" dnes 2.4.2020 opět absolvoval roční oční vyšetření u MVDr. Beránka se super výsledkem: Gonio čisté, PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných vad!Krásná zpráva přišla z CHS Gracious Golden. Tristan bude opět tatínkem. Štěňátka by se měla narodit týden po Velikonocích. Přejeme, aby vše šlo tak, jak má jít! Moc se na štěňátka těšíme.Udělali jsem si výlet jako každý rok na DUOCACIB BRNO 1.-2.2.2020 a bylo to opět i přes menší nedotatky moc fajn. Tristan se stal Českým Šampionem! Už se těšíme na další shledání s přáteli :o)

Tristan "Right Hunter Grace N'Favor"
pí.Vabíčková Kristina, CZ - sobota 1.2.2020
Velmi dobrý / třída pracovní

pí. Grill Ingrid, AT - neděle 2.2.2020
CAC. r.CACIB / třída pracovní

Handling: Lucka Hanyková - moc děkuji!

   

17.2.2020 oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 11. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za ní.Naše štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.2020 svoje šesté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Mio jr., Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!


NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven