TOPlist


2008       2009       2010       2011       2012       2013       2014       2015       2016       2017       2018

JCH CZ RIGHT HUNTER GRACE N FAVOR

>>> !!! CHOVNÝ PES !!! <<<
>>> IMPORT RUSKO <<<>>> JUNIOR ŠAMPION ČR <<<
>>> ČEKATEL ŠAMPIONA ČR <<<


>>> Kompletní zdravotní výsledky <<<

DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg
GR - PRA 1: čistý
GR - PRA 2: čistý
PRA - PRCD: čistý
PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných chrob (3/2O18)
ICT-A: přenašeč
plnochrupý, skus nůžkový
Cvičíme s Tristanem na vyšší lovecké zkoušky, ale je i zábava :o)

   Nové fotky štěňátek po našem Tristanovi v CHS Vera Lerch. Všechna štěňátka jsou zadaná.

   

   

U našich známých v CHS Golden Marell's se z perspektivníh spojení narodilo 10 štěňátek - 7 krásných chlapečků a 3 sladké holčičky. Některá štěňátka jsou ještě volná. Pokud máte zájem právě o štěňátko z tohoho pěkného spojení, neváhejte a kontaktujte přímo chovatelku.

Ella Marková tel: 777 902 440, email: golden.marells@gmail.comNaše štěňátka z vrhu Flamear oslavili 24.7.2018 svoje třetí narozeniny! Vše nej děti naše!!!Dnes 15.7.2018 se narodila v CHS Vera Lerch první štěňátka po našem Tristanovi . Světlo světa spatřilo celkem 7 štěňátek a to 5 sladkých holčiček a 2 krásní chlapečci. Maminka i miminka se mají čile k světu. Všechna štěňátka jsou zadaná. Máme velikánskou radost.Naše štěňátka z vrhu Glamour oslavili 15.7.2018 svoje třetí narozeniny! Vše nej děti naše!!!Náš Tristan se stane poprvé otcem. Pokud chcete štěňátko právě po našem ruském chlapečkovi, neváhejte kontaktovat CHS Vera Lerch - tel: +420 737 207 152, email: pajalerch@seznam.cz.Letos se první rok konala Klubová výstava RK CZ v Chlumci nad Cidlinou 26.5.2018 a musím říci, že se moc povedla. Hlavním důvodem byla Lynn Kipps a musím říct, že překonala moje očekávání!

Moc děkuji Lucce Hanykové za krásné vystavení Tristana.

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
pí. Kipps Lynn, UK
Výborný / třída otevřená
   

Prodloužený výcvik v rámci Výcviku retrieverů v Praze se moc povedl i přes vrtkavé počasí.   

Jako každý rok jsme jeli do Humpolce na Klubovou výstavu KCHLS. Letos jsme byli ale jen v sobotu 12.5.2018. Počasí krásně vyšlo a moc jsme si výstavu užili v kruhu přátel, tak jako vždy.

Moc děkuji Radce Štencelové za krásné vystavení Tristana.

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
p. Stepinski Andrej, PL
Výborný / třída otevřená   

Dne 8.3.3018 jsme absolvovali s Tristanem "Right Hunter Grace N Favor" pravidelné roční vyšetření očí u MVDr. Beránka s výborným výsledkem! Máme obrovskou radost!

PRA/CAT - čistý a prostý všech dědičných chrobTristan pilně cvičí za velké pomoci Petry Hrabětové na blížící se zkouškovou sezónu.

17.2.2018 oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje již 9. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za ní.Tristan si udělal výlet s kamarádkou Lenkou Nokič do Nitry. Moc jí děkuji za úžasnou péči o něj a Elle Markové za prezentování našeho ďáblíka v kruhu. Holky díky moc. A dopadli takto:

pí.Felszéghyová Eva, SK - sobota 10.2.2018
Velmi dobrý 5 / třída otevřená

p. Miloš Kašpar, CZ - neděle 11.2.2018
Výborný 3 / třída otevřenáHandling: Ella Marková - moc děkuji!
Foto: Lenka Nokič (CHS Dorado Blanco)- moc děkuji!

Tradičně jako každý rok, jsem vyrazili na DUOCACIB BRNO 3.-4.2.2018. Letos jsme jeli jen jeden den, ale i tak byla naše mise velmi úspěsná. Tristan si nevedl ve velké konkurenci vůbec špatně!

Tristan "Right Hunter Grace N Favor"
p. František Korda, CZ
Výborný 3 / třída otevřená   

Handling: Lenka Nokič (CHS Dorado Blanco) - moc děkuji!
Foto: X-Photography

Naše štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.18 svoje čtvrté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Mio jr., Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!


Jako každý rok jsme i letos zavítali na hony na Konopišti. Mia si opět užila krásné lovecké dny a premiéru měl zde i nejmladší Tristan, který zde byl na socializaci a vedl si úžasně! Už se těšíme na další sezónu!

   

S Tristanem pilně cvičíme na lovecké zkoušky! Jde mu to párádně! o:)

   

NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven