TOPlist


2008     2009     2010     2011     2012     2013     2014     2015     2016     2017     2018     2019

JCH CZ RIGHT HUNTER GRACE N'FAVOR

>>> !!! CHOVNÝ PES !!! <<<
>>> IMPORT RUSKO <<<>>> JUNIOR ŠAMPION ČR <<<
>>> ČEKATEL ŠAMPIONA ČR <<<


>>> Kompletní zdravotní výsledky <<<

DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg
GR - PRA 1: čistý
GR - PRA 2: čistý
PRA - PRCD: čistý
GRMD: čistý
DM *(SOD1A): čistý
NCL5 Golden Retriever: čistý
PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných chrob (3/2019)
GONISKOPIE: čistý (3/2019)
ICT-A: přenašeč
plnochrupý, skus nůžkový
Naše štěňátka z vrhu Glamour oslavili 15.7.2019 svoje čtvrté narozeniny! Vše nej děti naše!!!Zajely jsme se podívat na štěňátka po našem Tristanovi do CHS Bílý Korálek a při té příležitosti jsme udělaly pár fotografií. Jsou to nádherní medvídci se zdravým temperamentem a při focení úplné profíci :o)

červená holčička                               oranžová holčička
růžová holčička                               žlutá holčička
modrý kluk                               zelený kluk
fialový kluk                               hnědý kluk
šedivý klukNaše Saminka "Blue Bell Beauty from Czech" slaví 1.6.19 své již 13.narozeniny!!! Je to jako včera, když jsme si pro ní jeli. Přejeme naší holčičce hlavně pevné zdravíčko, spoustu zábavy a hlavně ještě hodně spokojených let po našem boku!!! Máme Tě moc rádi, princezno naše i když máš tu svou hlavičku :o)Krásná zpráva přišla z CHS Bílý Korálek. Tristanovi se tam 19.5.2019 narodilo 9 štěňátek: 5kluků a 4holčičky. Všechna štěňátka se mají vesele k světu. Už se moc těšíme, až za nimi pojedeme na návštěvu.V půlce května jsme odjeli na Výcvikový tábor do Strmilova a absolvovali jsme tam nácviky na Podzimní zkoušky, které se konaly 19.5.2019 v místní honitbě. Startoval plný počet účastníků, nedošla ani polovila. My jsme zkoušky sice dokončili, ale kdo zná Tristana ví, že si to zbytečně kazí svým temperamentem a přátelskou povahou. Ale co se dá dělat, to je prostě celý on :o) Ale pracujeme usilovně na zlepšení :o)

KLUBOVÉ PODZIMNÍ ZKOUŠKY KUNŽAK - 19.5.2019 - III.cena

Jako již tradičně jsme se zúčastnily MVP Praha 20.4.2019. Výstava to byla povedená, vše běželo jak má. Posuzování pana rozhodčího bylo velmi profesionální a práce všech v kruhu exceletní. Moc jsme si to užili.

Tristan "Right Hunter Grace N'Favor"
p. Thirlwell John S., UK
Výborná 3 / třída pracovníHandling: Lenka Nokič - moc děkuji!

Po dlouhé době jsem zavítala do MVP do Českých Budějovic 13.4.2019. To co se dělo v kruhu nejde ani popsat, každopádně náš Tristan se paní rozhodčí velmi líbil, přesto odešel z kruhu diskvalifikován v rozporu s výstavním řádem - nebyl prý dost pes. No, co k tomu dodat. Víme přeci, co máme doma :o) Ale je to jen výstava a jede se dál. I tak to byl krásný den strávěný v kruhu přátel a kamarádů.

Tristan "Right Hunter Grace N'Favor"
pí. Kärdi Maret, EST
Diskv. / třída pracovníHandling: Lenka Nokič - moc děkuji!
Foto handling: Karolína Šimůnková - moc děkuji!

Tristan "JCH CZ Right Hunter Grace N'Favor" dnes 28.3.2019 opět absolvoval roční oční vyšetření u MVDr. Beránka se super výsledkem: Gonio čisté, PRA/CAT: čistý a prostý všech dědičných vad!17.2.2019 oslavila naše Mia "Eres Mia del Atrapasuenos" svoje 10. narozeniny. Máme naší princeznu moc rádi a přejeme jí a jejím sourozencům jen to nejlepší. Leandro & Judith, děkujeme za ní.Naše štěňátka z vrhu Eres oslavili 27.1.19 svoje páté narozeniny. Všem přejeme jen to nej do dalších let! A hlavně dlouhý, šťastný život a spoustu krásných zážitků, které vás ještě čekají :o)
Boníku, Longu, Ringo, Mio jr., Frosty a Ellie - Vše nejlepší děti naše!!! Jste každý jedinečný!!!


NAHORUWebmaster: Ixi & Touch Of Heaven
Copyright © Touch Of Heaven